Спецтема: карантин

Весна наближається до нас з вітрами і циклонами

Весна наближається до нас з вітрами і циклонами

Ротація сезонів змушує синоптиків і співчуваючих громадян бути особливо уважними.

Адже, як пише синоптик Наталка Діденко, в атмосфері робиться казнащо.
Ну, не казнащо, а системна перебудова атмосферних процесів.

Тому й вітер ганяє, і фронти з циклонами носяться, як діти на шкільній перерві, і температура повітря скаче, словом, юна жвава весна - близько.

28-го лютого в Україні буде так.
Найближчої ночі циклон розташується над Лівобережною Україною і тому дощі та мокрий сніг очікуються у центральних областях (окрім Вінниччини), у південній частині та на Сході. Опади супроводжуватимуться сильним вітром.
Вдень циклон залишить нашу територію, опади потягнуться за ним на північний схід, лише незначна волога ще втримається у східних областях та торкнеться Сумщини.
Проте сильний вітер вдень втримається!

На решті території України переважатиме суха погода, навіть із сонечком.
Проте вже вдень у п`ятницю із південного заходу підійде чергова порція опадів і на Заході України очікується мокрий сніг, у Карпатах може бути сильніший.
Отже, вдень без опадів буде на Півночі та у більшості центральних областей, а також Південь звільниться від вологих хмар.

Температура повітря в Україні протягом дня 28-го лютого коливатиметься в межах +3+8 градусів, у західних областях буде холодніше, максимально лише 0+4 градуси.

Київ завтра потрапить у зону, вільну від східних та західних опадів - очікується суха і навіть сонячна погода. Вітер західного напрямку, помірний.Температура повітря найближчої ночі 0-2 градуси морозу, завтра вдень у столиці близько +5 градусів.

Початок любої нашої весни буде вітряним, але яке це має значення, коли вже за пару днів ми почнемо щодня казати слово `березень`))

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
keyboard_arrow_up