Житомирян закликають допомогти онкохворим дітям

У четвер 17 травня почався благодійний марафон «Разом до життя», започаткований для збору коштів на лікування онкохворих дітей.

Житомирян закликають допомогти онкохворим дітям

У Житомирському національному агроекологічному університеті відбулася прес-конференція організаторів благодійного марафону під назвою «Разом до життя». Даний марафон у Житомирі проходить вчетверте та буде тривати з 17 травня по 30 червня.  Основне завдання заходу - об`єднати житомирян заради спасіння хворих на онкологію дітей.

Організаторами марафону  є голова благодійної організації «Разом до життя» Людмила Свобода та голова оргкомітету «Разом до життя» Олександр Лопатюк. Під час марафону у різних місцях Житомира стоятимуть скриньки для збору коштів. Людмила Свобода додала, що на кожній коробці для збору грошей будуть наклеєні печатки благодійного фонду.

7 червня організатори проведуть благодійний концерт, який відбудеться в літньому театрі «Ракушка». Для виступу запрошені українські зірки, а саме: команда "Ліги Сміху" "30+", Міла Нітіч, гурти "O.Torvald", "Авіатор" та інші. Квитки продаватимуть з 18 травня, цінова політика не встановлена, але зазначено, що квиток не дешевший аніж 100 грн. Організатори звертаються до керівництва шкіл Житомира з проханням,  аби учні проводили благодійні ярмарки і таким чином долучалися до збору коштів.

«Всі ми знаємо, що лікування онкологічних захворювань забирає як час, так і гроші. Діти, що хворіють, потребують термінового та вартісного лікування. Благодійний марафон допоможе зібрати гроші, аби врятувати хворих. Закликаю кожного жителя Житомира долучитися до акції, адже на кону стоїть життя не одного маленького житомирянина», -  зауважила одна з учасниць прес-конференції.

Тетяна Павловська

 

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up