Житомирський маслозавод зливає відходи у Тетерів?

Житомирський маслозавод зливає відходи у Тетерів?

Свіжовирита траншея з'явилася біля «Житомирського маслозаводу» «Рудь». Вочевидь, призначена вода для труби, по якій стікатимуть у річку відходи виробництва.

Про це "20 хвилинам" повідомив житомирський активіст Ігор Малі. На своїй сторінці у Фейсбук чоловік виклав відео, на якому чітко видно траншею.

Ми вже неодноразово писали про проблему забруднення малих річок в Житомирі, що прямо впливає на стан води у мережах міста, а відтак - і на здоров'я його мешканців.

Сподіваємось, що черговий факт нехтування всіма екологічними нормами не залишиться поза увагою фахівців екоінспекції і влади міста.

Фото з мережі Інтернет.

0
0
0
0
Популярне у Житомирі Популярне у Житомирі
Чи стане донорська кров безпечнішою Чи стане донорська кров безпечнішою
Коментарі (9)
 • Jurgen Graaf

  А то, что возле Рудя расположена Главная канализационная насосная станция и с нее может быть аварийный сброс? Стоки всего города туда собираются....
 • Irinka Shkurpola

  Ну так где наши экологи? Где все эти службы.? Которые ходят по прежнему по предприятиям закрывают на все глаза берут взятки и выписывают свои бумажки... А в интернете потом делают ну ну всем.... Штрафуйте наказывайте закрывайте заставляйте все исправлять следите за всем этим.... Не делают зн подключайте прокуратуру а не смотреть на фамилии чиновников под которыми ходят!!! Вот!
 • Аноним Анонимов

  Як можуть зливатися такі відходи з Маслозаводу, якщо там стоять найсучасніші очисні споруди? Відходи ідуть в центральну каналізацію. Вочевить, ця людина захотіла популярності.
 • Роман Виталивич

  Та хосподі ,це що перший раз ?чи це лише рудь робить .в нас все можна цеж житомир ))
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up