За добу вигоріло 2 гектари сухої трави та ліквідовано 3 пожежі сміття

За добу вигоріло 2 гектари сухої трави та ліквідовано 3 пожежі сміття

16 жовтня на території області зареєстровано 3 пожежі, спричинені спалюванням сміття: у с. Гладковичі Овруцького району рятувальниками ліквідовано займання на площі 40 кв.м., на території Народицької об’єднаної територіальної громади – 50 кв.м. та у Житомирі, по вулиці Покровській, –  5 кв.м. сміття.

Крім того, півтори години тривала ліквідація загоряння сухої трави на площі 2 га у с. Каленське Коростенського району, - інформує управління ДСНС України у Житомирській області.

Викидання у траву недопалків цигарок чи усвідомлене спалювання сміття – це чинники, які найчастіше восени призводять до пожеж в екосистемах або займання дерев’яних будівель, наносять шкоди довкіллю та здоров’ю людей, сприяють забрудненню повітря. І нерідко призводить до поширення пожеж на значні площі. Тільки цього року зареєстровано 168 пожеж в екосистемах, із яких 127 – це знищення вогнем сухої трави загальною площею 185 гектарів.

Масові самопали сьогодні, завтра можуть набути ще більших масштабів і торкнутися саме вас. Пам’ятайте, що лише спільними зусиллями ми зможемо завадити подальшому виникненню загорань сухотрав’я, а відтак – убережемо Житомирщину від нищівних пожеж!

  

Довідково: відповідно до ст. 152 КУпАП, спалювання рослинних залишків є прямим порушенням низки правил у сфері благоустрою населених пунктів і тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти (340 грн) до вісімдесяти (1360 грн) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян; на посадових осіб, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності – від п’ятдесяти (850 грн) до ста (1700 грн) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.


 

0
0
0
0
Сьогодні у Житомирі Сьогодні у Житомирі
Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа
«Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій Газове підприємство обходить заборони АМКУ Газове підприємство обходить заборони АМКУ На Житомирщини з’являться відкриті дані про комунальне майно На Житомирщини з’являться відкриті дані про комунальне майно У Житомирі ГЕС знищує екосистему на річці Тетерів. ВІДЕО У Житомирі ГЕС знищує екосистему на річці Тетерів. ВІДЕО
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up