Як підготувати дитину до ЗНО або скільки коштують послуги репетитора в Житомирі?

Вже в травні абітурієнти здаватимуть перші тести. Аби краще підготувати дитину до зовнішнього незалежного тестування, батьки звертаються до репетиторів. Де найчастіше шукають вчителів і у скільки обійдуться так звані курси, дізнавались журналісти газети «20 хвилин».

 

Як підготувати дитину до ЗНО або скільки коштують послуги репетитора в Житомирі?

Мабуть, ще з початку року усі 11-класники посилено готуються до зовнішнього незалежного оцінювання. Це чи не найголовніші іспити, які чекають на школярів.

Нині найчастіше репетиторів шукають через Інтернет. На різних Інтернет-сайтах можна знайти купу оголошень, де пропонуються ці послуги. Зазвичай люди, що подають оголошення, зазначають свої посади, наукові звання, вартість послуг та контакти.

Вартість занять коливається від 45 до 150 грн за годину чи один урок (45 хвилин). Найдорожче буде «підтягнути» знання з іноземних мов. Зазвичай тут ціна за одне заняття коливається від 60 до 150 гривень.

Не секрет, що вартість послуг репетитора залежить насамперед від специфіки і рівня складності предмета, досвіду самого викладача. Замовити послуги репетитора з української мови та літератури коштує близько 60 грн/год. Вартість послуг репетитора з історії України знаходиться в тому ж ціновому діапазоні – 50-60 гривень за годинне заняття. Заняття з хімії та математики коштуватимуть на порядок дорожче (від 70 грн/год).

На сьогодні досить нова послуга –  це уроки за допомогою скайпу. Онлайн-уроки давно популярні в Європі та США, оскільки відкривають нові можливості: готуватися до іспитів можна з фахівцем з будь-якого іншого міста. Вартість подібних занять також залежить від викладача. Наприклад, ціна за урок з репетитором з німецької по Skype в середньому становить 100 грн/год. Безумовно, такий спосіб навчання може виявитися незвичним, але досить дієвим. Однак мешканцям невеликих міст це несе певні вигоди. По-перше, вони можуть знайти викладачів з тих дисциплін, яких немає в рідному місті чи селі, а по-друге, знизити витрати на поїздки і відповідно заощадити на навчанні.

Для зручності деякі вчителі чи викладачі готові приїжджати до вас додому, аби підготувати дитину до ЗНО. Це зручно як для батьків, так і для самої дитини. Але такий «бонус» для вас може «влетіти у копієчку» – ціна зростає на 20-30 гривень.

Марина Михальчук

 
Новини за темою
Коментарі
15:46 Від футболу до туризму. Ліга чемпіонів в Україні 15:30 Житомирянам розповіли, як виглядатиме сквер на Лятошинського 15:17 На Житомирщині прокуратурою спільно з податківцями викрито підпільний цех з виробництва фальсифікованого алкоголю, що діяв на території області 15:00 Депутати бюджетної комісії обласної ради не підтримали питання по ТОВ «Валки-Ільменіт» 14:46 На Житомирщині 10 абітурієнтів були відсторонені від ЗНО через користування мобільними телефонами 14:16 В Олевському районі ліквідовано займання торфу на площі 0,05 га 14:00 Прокурор Житомирщини Любомир Війтович: "Наш фах вимагає повної самовіддачі та постійної самоосвіти" 12:44 За першу половину травня Житомирський рибоохоронний патруль виявив 123 порушення 12:20 На Словечанщині затримали копачів бурштину, які намагалися видати себе за відпочивальників 12:05 Як усиновити дитину дружини від першого шлюбу? 11:51 В Житомирі вперше відбувся забіг по сходах Шодуара 11:43 Житомир, Ємільчинська та Станишівська ОТГ – учасники спільного проекту АМУ та АПМ 11:19 Житомирська область: рятувальники ліквідували 3 пожежі в господарських будівлях

Хто переможе: газета «Бердичівський погляд» та пенсіонер Валентин Ганоль  чи мільйонерка, депутат обласної ради Анжеліка...

У період з 1 по 17 травня було виявлено 123 порушення, з яких 23 були грубими. Збитки, завдані рибному господарству, склали...

Детальніше про це, в рамках проекту «Я маю право!», розповіли фахівці Андрушівського бюро правової допомоги.

Подібна акція відбулася вперше, але не в останнє - обіцяють організатори.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up