В ОДА визначаються із населеними пунктами, в яких реалізують проект «Засвітимо Житомирщину»

В ОДА визначаються із населеними пунктами, в яких реалізують проект «Засвітимо Житомирщину»

В ОДА аналізують інформацію, яку подали райони та об’єднані громади, для участі в проекті «Засвітимо Житомирщину».

В першу чергу освітлення отримають ті населені пункти, де вже заплановано співфінансування та розроблена проектно-кошторисна документація.

Про це повідомляє прес-служба з посиланням на заступника голови ОДА Романа Щебетова.

«Цього року на Житомирщині стартує ініціатива голови ОДА Ігоря Гундича – проект «Засвітимо Житомирщину». На сучасне освітлення сіл передбачається 19,5 млн грн з коштів ДФРР, обласного та місцевих бюджетів. Наразі триває аналіз інформації, яку подали райони та ОТГ до участі в проекті. У нас є більше 600 населених пунктів, яким необхідне освітлення. Проте відбір здійснюється за наявності співфінансування та проектно-кошторисної документації. Як мінімум 50 населених пунктів плануємо «засвітити» цього року та встановити сучасні світлодіодні лампи», – зазначив Роман Щебетов.

В рамках реалізації проекту «Засвітимо Житомирщину» передбачається використання інноваційних світлодіодних ламп, які мають високий коефіцієнт передачі кольору, точний розподіл світла, відрізняються тривалим терміном експлуатації та споживають значно менше електроенергії, ніж лампи розжарювання.

Це сприятиме мінімізації витрат на утримання точок освітлення. Крім цього, у населених пунктах підвищиться рівень безпеки переміщення людей і транспорту.

Нагадаємо, що Житомирщина першою серед областей України стартує із сучасним проектом освітлення вулиць у сільській місцевості і за ініціативи Ігоря Гундича мінімум 150 км вулиць планують освітити у 2018 році.

0
0
0
0
Сьогодні у Житомирі Сьогодні у Житомирі
Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа
«Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій Газове підприємство обходить заборони АМКУ Газове підприємство обходить заборони АМКУ На Житомирщини з’являться відкриті дані про комунальне майно На Житомирщини з’являться відкриті дані про комунальне майно Родина "Спартак": хто з близьких чиновників заробляє на реконструкції міського стадіону Родина "Спартак": хто з близьких чиновників заробляє на реконструкції міського стадіону
Новини за темою Новини за темою
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up