У Житомирі проведуть свято «Дні Японії»

У Житомирі проведуть свято «Дні Японії»

Наприкінці травня жителі обласного центру та гості міста матимуть унікальну можливість поринути в японську культуру. Так у травні у Житомирі проведуть культурно-пізнавальне свято «Дні Японії».

Організатори заходу – японсько-українська культурна асоціація, відмічають, що метою такого свята є знайомство жителів міста й області з неповторною культурою Японії, - повідомляє прес-служба ОДА.

5 березня відбулась зустріч представників управління культури та туризму ОДА та Українсько-Японського центру КПІ ім. Ігоря Сікорського щодо реалізації проекту «Дні Японії» у місті Житомир.

За словами організаторів, подібні проекти вже реалізовувались у декількох українських містах: Львів, Одеса, Дніпро, Вінниця та Київ.

До участі в заходах буде запрошений Надзвичайний та Повноважний Посол Японії в Україні Й.В. п.Такаші Кураі.

Проведення заходу заплановано на травень 2019 року. У програмі будуть виставки, демонстрація японських мистецтв, бізнес-програма, кінопокази, майстер-класи, лекції, концерти, японська кухня та уроки з японської мови.

Коментарі (1)
  • Саня Гоша

    Можна провести це на Корольова - Баранова, як раз до травня доїдемо, дорога,, супер,, Клоуни, до культури японської рівняються.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up