У прокуратурі Житомирської області держслужбовці вивчали законодавчі новели та особливості держслужби у відомстві

У прокуратурі Житомирської області відбувся навчально-практичний семінар на тему: «Новели законодавства з питань державної служби», у якому взяли участь державні службовці – працівники апарату прокуратури області та місцевих прокуратур, - повідомляє прес-служба прокуратури Житомирщини.

У прокуратурі Житомирської області держслужбовці вивчали законодавчі новели та особливості держслужби у відомстві

Відкриваючи навчальний захід, заступник прокурора області Роксолана Гребенюк наголосила на тому, що ефективність виконання органами прокуратури своїх конституційних повноважень залежить не лише від  оперативних працівників - прокурорів, а й від злагодженої професійної діяльності державних службовців.

«В органах прокуратури області державних службовців невелика кількість – понад 50 працівників, але вони виконують важливий сегмент  роботи. Це, зокрема, такі напрями, як документообіг органів прокуратури, ведення секретного діловодства, зв’язки із засобами масової інформації, функціонування комп’ютерних мереж, а також бухгалтерське обслуговування та матеріально-технічне забезпечення», - уточнила Роксолана Гребенюк.

Перед учасниками семінару виступив начальник відділу роботи з кадрами Олександр Башинський, який зупинився на питаннях організації роботи з державними службовцями в органах прокуратури.  

Він, зокрема, зауважив, що протягом останніх двох років система державної служби проходить активну фазу реформування, змінилися майже усі нормативно-правові акти, що регулюють її діяльність, значно підвищився статус державного службовця.

Також на семінарі виступили й інші доповідачі, які акцентували увагу присутніх на особливостях дисциплінарної відповідальності державних службовців, додержання ними антикорупційного законодавства, додержання нових вимог інструкції з діловодства в органах прокуратури тощо.

З метою правильного та однакового застосування чинного законодавства на семінарі обговорено, як специфіку проходження державної служби, додержання трудових прав та службових інтересів працівників, так і особливості виконання державними службовцями своїх повноважень на конкретних напрямах роботи.

Підсумовуючи роботу семінару, заступник прокурора області Роксолана Гребенюк підкреслила, що сьогодні відбувається формування держслужбовця як працівника державної установи якісно нового формату з професійними та моральними критеріями. І в цьому контексті державним службовцям органів прокуратури особливу увагу необхідно звернути на необхідність безумовного виконання вимог антикорупційного законодавства щодо декларування майнового стану, недопущення конфлікту інтересів, а також щодо додержання службової дисципліни та етики.

Новини за темою
Коментарі
16:55 Що подивитися на вихідних 16:21 Житомиряни вже підписали понад 70 тисяч декларацій з лікарями 16:06 Плануєте торгувати алкоголем і тютюном - подбайте про ліцензію 15:56 Водоканал скидає нечистоти у Тетерів. ВІДЕО з місця події play_circle_filled 15:46 Від футболу до туризму. Ліга чемпіонів в Україні 15:30 Житомирянам розповіли, як виглядатиме сквер на Лятошинського 15:17 На Житомирщині прокуратурою спільно з податківцями викрито підпільний цех з виробництва фальсифікованого алкоголю, що діяв на території області 15:00 Депутати бюджетної комісії обласної ради не підтримали питання по ТОВ «Валки-Ільменіт» 14:46 На Житомирщині 10 абітурієнтів були відсторонені від ЗНО через користування мобільними телефонами 14:16 В Олевському районі ліквідовано займання торфу на площі 0,05 га 14:00 Прокурор Житомирщини Любомир Війтович: "Наш фах вимагає повної самовіддачі та постійної самоосвіти" 12:44 За першу половину травня Житомирський рибоохоронний патруль виявив 123 порушення 12:20 На Словечанщині затримали копачів бурштину, які намагалися видати себе за відпочивальників

Хто переможе: газета «Бердичівський погляд» та пенсіонер Валентин Ганоль  чи мільйонерка, депутат обласної ради Анжеліка...

У період з 1 по 17 травня було виявлено 123 порушення, з яких 23 були грубими. Збитки, завдані рибному господарству, склали...

Детальніше про це, в рамках проекту «Я маю право!», розповіли фахівці Андрушівського бюро правової допомоги.

Упродовж двох днів під час тестування було виявлено перші порушення, відтак поліцейські закликають абітурієнтів суворо дотримуватись...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up