У минулому році у дитсадках області створили 400 додаткових місць

У минулому році у дитсадках області створили 400 додаткових місць

На Житомирщині у 2017 році створили 400 додаткових місць у дитячих садках. Про це розповіли в управлінні освіти і науки Житомирської облдержадміністрації.

Загалом на території області у 2017 відновили 2 дитячі садки та 2 реконструювали, відкрили у пристосованому приміщенні – 1, створили 3 навчально-виховні комплекси (НВК) та відкрили 8 додаткових груп у працюючих дитсадках, що дало можливість створити 400 додаткових місць для дітей.
У 2018 році планують створити у рази більше місць для дошкільного виховання дітей.

Зокрема, планується добудова 6 дитячих садків, НВК, реконструкція закладів із метою відкриття додаткових груп, відновлення роботи непрацюючих дитсадків, відкриття додаткових груп.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
16:36 Послуги без черги: де закон гарантує пріоритет людям з інвалідністю 16:25 На щиті повернувся Герой Юрій Щур 15:56 Житомир попрощався з асом української авіації - підполковником Євгенієм Івановим 14:25 Як працювати з пережитою травмою: у Житомирі відбудеться арттерапевтична зустріч для дорослих Від читача 16:22 БРАМА 13:21 На Житомирщині вартість оренди 1-кімнатної квартири у листопаді впала на 10% 12:36 У Житомирі проведуть практичний майстерклас із тілесноорієнтованої терапії — для тих, у кого стрес «оселяється» в тілі 11:37 У Бердичівському і Коростенському районах упродовж доби вогнеборці ліквідували загоряння у зерносушках 11:06 У листопаді на Житомирщині середня вартість однокімнатної квартири на «вторинці» знизилася на 7% 10:17 У Баранівці у відділенні поліції запрацювала система Custody Records 09:44 У Коростені на пожежі вогнеборці виявили тіло чоловіка 09:00 13 грудня: яке сьогодні свято, прикмети і заборони, прогноз погоди у Житомирі
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up