Відучора почав працювати Житній ринок – як це було. Фоторепортаж

Відучора почав працювати Житній ринок – як це було. Фоторепортаж

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України та розпорядження міської влади 1 травня 2020 року, в свято Праці та Миру, почав працювати Житній ринок.

Як це не дивно, але народу було достатньо мало для ажіотажу. Більшість кіосків зачинені. Всі ходять в масках та спілкуються з продавцями через плівку, якою затягнуте все, на чому вона може триматися. Перед входом з вулиці Небесної Сотні, зустрічає охоронець з безконтактнім вимірювачем температури. Після того, як він переконався, що все нормально, він пропускає відвідувачів далі в ринок. З центрального входу чергує жіночка в повній екіпіровці з пластиковою маскою на голові. Вона також робить температурний скринінг. 

Всередині самого критого ринку працюють тільки кіоски. Центральна частина, де раніше продавали м'ясо, зараз порожня.

Також зачинені всі кіоски з промисловими товарами. Все тихо та чемно.

Але найцікавіше те, шо першими свої місця зайняли не продавці, а професійні жебраки. Тільки виходячи з громадського транспорту та ступивши на вулицю, ми стикаймося з нашою давньою знайомою, яка вже багато років благає допомогти комусь там з родичів на операцію. Кому саме з родичів ця операція потрібна, дівчина на колінах з чистими очами навряд чи відповість. Але гроші просить дуже жалісливе і переконливо. Напевно, ці професійні жебраки також зраділи відкриттю свого малого бізнесу.

До речі, в місті почали працювати перукарні, але потрапити туди не вдалося через величезну чергу. М абуть, містянам набридло ходити схожими на лісового дідька, і на свята всі ринулися наводити красу.

Руслан Мороз

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up