У дитячому садочку Білокоровицької сільської ОТГ відкрили старшу групу

Нещодавно у селі Білокоровичі урочисто відкрили старшу групу дитячого садочка №1 «Ромашка».

У дитячому садочку Білокоровицької сільської ОТГ відкрили старшу групу

Створення додаткових місць у дошкільних закладах – це пріоритетне завдання ледь чи не кожної громади, що дивиться у майбутнє.

У 3 ДНЗ громади виховується 252 діток, 113 з яких – у садочку №1 «Ромашка».

«Ця довгоочікувана подія стала справжнім святом для дітвори та їх батьків. Різнокольорові повітряні кулі, весела музика, схвильовані батьки, почесні гості  – все говорило про те, наскільки значимо відкриття додаткової групи для жителів громади», - розповідає спеціаліст з питань культури, молоді та спорту сільської ради Тамара Ленч.

За давньою українською традицією Протоієрей Андрій Настоятель Храму Різдва Пресвятої Богородиці  здійснив чин освячення  та благословив дітей. Дійство закінчилося в гостинних стінах дитсадка, де кожен міг помилуватися затишним убранством дитячих кімнат. 

Зазначимо, що поточний ремонт у дитсадку «Ромашка» був проведений за рахунок місцевого бюджету на загальну суму 332449 грн. 

Надалі у планах громади – завершити капітальний ремонт покрівлі ДНЗ №3 смт Нові Білокоровичі, облаштування внутрішніх туалетів у школах громади, ремонти покрівлі сільських будинків культури.

Офіс реформ у Житомирському РВ АМУ

Новини за темою
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up