У Бердичівське водосховище випустили біля 4 тонн черкаського товстолоба

У Бердичівське водосховище випустили біля 4 тонн черкаського товстолоба

Про це повідомив Житомирський рибоохоронний патруль.

18 квітня 2019 року о 19 годині відбулося зариблення Бердичівського водосховища. Захід проходив на р. Гнилопять у м. Бердичів, в районі міського пляжу. Так, із Лисянського району Черкаської області доставили 3 759 кг товстолоба (31 325 екз.). Середня вага 1 екз. становила 120 грамів. 

Контроль за проведенням робіт із вселення водних біоресурсів здійснювали працівники Житомирського рибоохоронного патруля на чолі з начальником. Також на зарибленні були присутні заступник голови Бердичівської міської ради, представники громадськості та ЗМІ.
За аналогією з Житомирським водосховищем було зариблене і Бердичівське. Так, владою м. Бердичів були виділені кошти із місцевого бюджету для купівлі зарибку, а саме товстолоба. За зверненням Житомирського рибоохоронного патруля науково-дослідною установою розроблено науково-біологічне обгрунтування щодо доцільності проведення робіт з відтворення рослиноїдних видів риб для біологічної меліорації водосховища "Бердичівське". Такі види риб покращують якість води та запобігають її цвітінню у весняно-літній період. 
«Варто відмітити, що з року в рік підвищується рівень соціальної та економічної свідомості громадян до такого важливого процесу, як вселення водних біоресурсів. Нехай рибка довго живе та працює для людей. А рибалкам-любителям бажаємо гарних трофеїв!», - прокоментував керівник Житомирського рибоохоронного патруля Олександр Гонтар.

Новини за темою Новини за темою
Коментарі (1)
  • Dennis Korzun

    І якщо підійдуть браконьєри хоча б на 50 метрів стріляти їм в голову без попередження!!! Я пам'ятаю як колись ходив в дитинстві відпочивати на річку Тетерів в Житомирі то там рибу можна було  побачити неозброєним оком ... А зараз нічого крім ряси, пляшок немає!!!
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up