За її словами, депутати прийшли і були готові працювати, тож Сергій Сухомлин має вибачитися перед депутатами та громадою за рішення, які не були прийняті через скасування сесії.
Як пояснив міський голова, минулого вівторка, 27 червня, лунала інформація, що був відсутній кворум. Насправді ж кворум був.
Однак міськрада отримала лист-попередження від СБУ щодо наміру активістів влаштувати провокації під час сесії. Тому задля попередження інцидентів сесію було скасовано.
Сьогодні, 4 червня, на сесії міськради зареєструвалися 32 депутати.
Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.
№ 19 від 17 червня 2026
Читати номер