Триває прийом заяв на монетизацію субсидій

Триває прийом заяв на монетизацію субсидій

Прийом заяв на монетизацію субсидій продовжили до 1 листопада цього року. 

Для того, щоб отримати відшкодування, необхідно до 1 листопада подати заяву у місцеве управління соціального захисту населення, якщо така заява не була подана до 1 вересня через незалежні від одержувача причини.

Інформацію про наявність економії кожен отримувач субсидії може відслідковувати у своїй платіжці або шляхом звернення до постачальника газу чи електроенергії, якщо вони використовуються для опалення.

Для нарахування коштів потрібно самостійно звернутися до банку і відкрити рахунок, через який проводяться виплати соціальних допомог та пенсій. Це необхідно зробити до моменту подання заяви. 

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном «гарячої лінії»: (0412) 24-14-08.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up