У Романові у водоймі втопився 14-річний підліток
Рятувальники та водолази залучалися 24 червня до пошуків дитини, яка зникла під водою у місцевому кар’єрі в селищі Романів Житомирського району. Про це повідомила пресслужба ГУ ДСНС в Житомирській області.
"За попередньою інформацією, двоє братів віком 15 та 14 років, купалися у місцевій водоймі. Через деякий час молодший зник з поля зору.
Фахівці ДСНС обстежували водойму за допомогою багра та рятувальної мотузки. Згодом до пошуків долучилися водолази Житомирської обласної комунальної аварійно-рятувальної служби.
На жаль, через дві години тіло 14-річного хлопця було знайдено та піднято на берег", - йдеться у повідомленні.
Редакція висловлює співчуття рідним і близьким хлопчика. Розділяємо ваш невимовний біль та скорботу.
Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.