Шестеро дітей та двоє дорослих отруїлися фастфудом у Звягелі: зареєстроване кримінальне провадження
Ювенальні прокурори Звягельської окружної прокуратури зареєстрували кримінальне провадження за фактом порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєння України (ч. 1 ст. 325 КК Україна). Про це повідомила пресслужба Житомирської обласної прокуратури.
"Встановлено, що 22 червня 2026 року до інфекційного відділення КНП «Звягельська багатопрофільна лікарня» доставлено на стаціонарне лікування шестеро дітей віком від 1,5 до 17 років та двох дорослих з діагнозом «кишкова інфекція».
Попередньо всі отруїлись через вживання фастфуду в одному із місцевих закладів громадського харчування.
Наразі проводяться першочергові слідчі дії спрямовані на встановлення всіх обставин правопорушення.
Досудове розслідування здійснюють слідчі Звягельського РВП ГУНП в Житомирській області", - йдеться у повідомленні.
Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.