Триває підготовка до Другого Форуму регіонів України та Білорусі, який відбудеться у Житомирі

Триває підготовка до Другого Форуму регіонів України та Білорусі, який відбудеться у Житомирі

19 серпня у Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України відбулося засідання робочої групи з питань підготовки до проведення Другого Форуму регіонів України та Білорусі,

 

 

Проводив засідання віце-прем'єр-міністр - міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко за участі голови Житомирської облдержадміністрації Віталія Бунечка, Житомирського міського голови Сергія Сухомлина, представників міністерств та ряду облдержадміністрацій.

У ході наради директор департаменту агропромислового розвитку та економічної політики облдержадміністрації Віктор Градівський поінформував про напрацювання щодо проведення заходу, які є на даний час. Щодо питань,  які знаходяться поза межею компетенції місцевої влади,  - Геннадій Зубко надав відповідні доручення профільним міністерствам.

Нагадаємо, Другий Форум регіонів України та Білорусі відбудеться 3-4 жовтня у місті Житомир. Метою форуму є представлення економічного потенціалу регіонів України та Білорусі, а також розбудова нових ініціатив і форм економічного, інвестиційного, науково-технічного та культурного співробітництва на міжрегіональному рівні.

Форум відвідає Президент України Володимир Зеленський, також свою участь у заході підтвердив Президент Республіки Білорусь Олександр Лукашенко.

Наступне засідання робочої групи відбудеться 3 вересня.

Коментарі (2)
  • Юрий Олексюк

    Я вибачаюсь у заголовку 3-4 вересня у тексті 3-4 жовтня то де є правда, виправити помилку це важко да?

    Ирина Беркута reply Юрий Олексюк

    Виправили. Дякуємо!
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up