Писати мотиваційні, які працюють. Житомирських підлітків навчатиме кар’єрна консультантка — деталі

Писати мотиваційні, які працюють. Житомирських підлітків навчатиме кар’єрна консультантка — деталі

Шаблонні фрази, розмиті формулювання і мотивація «бо хочу» — усе це найчастіші помилки в мотиваційних листах, які щороку читають приймальні комісії в університетах та ейчари в офісах.

Писати сильні мотиваційки житомирських підлітків навчить кар’єрна консультантка Софія Радіон. Безоплатний тренінг проведуть 12 липня у місцевому Гончаренко центрі. 

У команді організаторів кажуть: разом із кар’єрною консультанткою Софією Радіон підлітки розберуть структуру сильного мотиваційного листа, навчаться уникати кліше і водночас зберігати щирість. У форматі живої роботи кожен зможе сформувати власну ідею для листа і поставити конкретні запитання.

«Мотиваційний лист — це не складно, якщо розумієш, що насправді хочеш сказати. На зустрічі ми розкладемо все по поличках: без кліше, без «завжди мріяв вступити» і без страху білого аркуша. Я допоможу написати такий лист, який не загубиться серед сотень інших — бо він буде про тебе, живого і справжнього», — каже кар’єрна консультантка Софія Радіон.

Відео дня

На лекції підліткам розкажуть:

  • як структурувати лист і не загубитися в формальностях;
  • як говорити щиро, але переконливо;
  • як уникати банальних фраз і порожніх обіцянок;
  • як зацікавити з першого абзацу — і залишити хороше враження.

Тренінг з написання мотиваційних листів проведуть у суботу, 12 липня з 13:00 до 15:00 у місцевому Гончаренко центрі, що на вулиці Михайлівській, 12. Участь безоплатна — достатньо заповнити коротку форму за цим посиланням. З усіх питань можна звертатися за номером +380-67-276-17-35. Участь відкрита для підлітків віком від 14 років. 

Довідка:

Гончаренко центри — найбільша в Україні мережа безкоштовних освітньо-культурних просторів, заснована народним депутатом Олексієм Гончаренком у 2021 році. Сьогодні понад 40 центрів працюють по всій країні — від обласних центрів до найменших містечок.

Це місце, де можна вивчати іноземні мови, цифрову грамотність, фінанси, брати участь у лекціях, подіях і творчих клубах. Під час повномасштабної війни центри стали ще й волонтерськими хабами: тут плетуть сітки, збирають допомогу, друкують деталі на 3D-принтерах. Головна мета — давати людям знання, спільноту та простір для дій.


 

Коментарі

keyboard_arrow_up