Редакція газети «20 хвилин Романів» продовжує знайомити читачів з старостами. Сьогодні планами на майбутнє з нами ділиться Світлана Кліменчук – староста Старочуднівськогутянського округу.
- Світлано Володимирівно, розкажіть трішки про себе.
- Я проживаю у Старочуднівській Гуті майже 11 років, а знайомство з сільською радою почалося з 2015 року, коли стала працювати секретарем на виборчій дільниці під час місцевих виборів. Пізніше два з половиною роки пропрацювала секретарем у сільській раді.
- Як і чому з’явилася думка стати старостою Старочуднівськогутянського округу?
– Підштовхнули мене стати старостою жителі та однодумці нашого населеного пункту. Я думаю, що з такою підтримкою моя праця буде плідна, адже потреб у громаді вистачає.
- Чи окреслили Ви для себе перші кроки Вашої діяльності в напрямі розвитку та благоустрою Старочуднівськогутянського округу?
- Першим кроком розвитку благоустрою насамперед буде приведення в належний стан території біля церкви та кладовища, а саме встановлення нової огорожі та утилізація сміття. Також намагатимемось не забувати упорядковувати зупинки громадського транспорту, меморіальний комплекс загиблим воїнам та пам’ятник «Жертвам Голодомору».
- Яким чином будете досягати виконання поставлених завдань?
– Для вирішення поставлених завдань планую залучити місцевих підприємців та жителів округу, адже громаду повинно об’єднувати бажання жити і працювати в гарному і чистому середовищі.
- На Вашу думку, що має бути в пріоритеті у Вас як у старости?
На території округу проживають різні категорії населення, і потреби, звичайно, у всіх різні. Я вважаю, що староста повинен насамперед прислуховуватися до потреб громади і допомагати їй.
Чи є у Вас задуми на майбутнє, які б хотілося втілити у життя, в плані поліпшення життєдіяльності Вашого Старочуднівськогутянського старостинського округу?
Задумів вистачає, особливо в плані благоустрою: хотілося б підсипати дороги, відремонтувати вуличне освітлення, зробити ремонт стелі у приміщенні клубу. Зрозуміло, що на вирішення цих проблем потрібні кошти. Ми повинні розуміти, що наша громада нещодавно утворилася і можливості профінансувати найближчим часом не буде. Тож спочатку будемо робити те, що в наших силах.
Є ще у мене один цікавий задум, і, я вважаю, цілком реальний. У нашому окрузі є люди, які займаються бджільництвом, дуже хотілося б їх між собою об’єднати і створити апі-будиночок. Це будиночок з бджолами, який створений для лікування і підзарядки організму. При відвідуванні цього будиночка організм очищається, і з’являються додаткові сили для праці. Саме тому я хочу запропонувати спробувати втілити задум у реальність, аби населення громади мало можливість проводити час у компанії чудодійних комах із користю для організму.
Лариса Бджілка
Хочете отримувати новини першими – приєднуйтеся до нас у соцмережах
Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.
№ 8 від 9 квітня 2025
Читати номер