Сьогодні у Житомирі вшановують пам`ять загиблого героя АТО Артема Стриженка

Сьогодні у Житомирі вшановують пам`ять загиблого героя АТО Артема Стриженка

Вшануймо пам`ять героя разом!

Артем Олегович Стриженко народився 28 жовтня 1993 року у місті Сватово Луганської області. Сім’я Артема Стриженка 13 років назад переїхала до міста Житомир з Луганщини, а саме з містечка Сватово Луганської області.

«…Хто ж знав, що там, де народився, там зустріне його смерть», – говорить крізь сльози мама Героя Тетяна Олегівна.

Шкільні роки у Житомирському ліцеї № 25 запам’яталися рідним відповідальним ставленням хлопця до навчання, він не обтяжував батьків клопотами виховання, сам із розумінням ставився до шкільних обов’язків. Артем по життю мав гарних друзів, бо сам був чесним і надійним.

Після школи обрав навчання у Житомирському коледжі бізнесу і права, а після закінчення розпочалася контрактна служба у Збройних силах України.

З квітня 2014 року у складі 95-ї окремої аеромобільної бригади Високомобільних десантних військ Збройних сил України Артем бере участь у військових діях на Сході країни. 21 липня 2014 року у складі штурмової групи зі знищення бойовиків під час виконання бойового завдання двадцятиоднорічний солдат Артем Олегович Стриженко, захищаючи рідну землю, загинув під містом Лисичанськом Луганської області.

Хай свіча пам’яті про чудового юнака, справжнього Патріота ніколи не згасне у наших серцях!

Нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

0
0
0
0
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up