Родинам, які проживають в гуртожитку, приходять «захмарні» розрахунки за електроенергію

Жити в гуртожитку стало недешевим задоволенням. Тому часто виникають конфлікти між жителями та керівництвом з приводу оплати послуг за електропостачання.

 

Родинам, які проживають в гуртожитку, приходять «захмарні» розрахунки за електроенергію

До газети «20 Хвилин» звернулися Юлія (мешканка одного з гуртожитків Житомира), з проблемою. Вона переконана, що керівництво Житомирського технологічного коледжу Київського національного університету будівництва і архітектури завищує виплати за використання електроенергії.

Для того аби обговорити проблему, в середу 15 березня в Житомирському технологічному коледжі Київського національного університету будівництва і архітектури відбулося зібрання керівництва навчального закладу та мешканців гуртожитку з приводу великих нарахувань за електроенергію.

Мешканці закладу завжди оплачували нарахування згідно з усіма правилами. Та за останні два місяці їм надійшли квитанції із «захмарними» нарахуваннями. Вони запевняють, що керівництву потрібно оплачувати усі борги, які «висять» на коледжі, через це їм й підвищують нарахування.

Одна з мешканок гуртожитку Ірина Кравчук, яка проживає там не один рік, переконує, що керівництво начального закладу безпідставно завищує нарахування за використання електроприладів. «По півгодини на день нам ставлять користування пилососом. Ну вибачте, в мене маленька кімната в гуртожитку, в якій розміщено шафу, стіл, ліжко та інше, що я там маю пилососити по півгодини» – говорить Ірина.

Своєю чергою, керівництво запевняє, що всі скарги мешканців необгрунтовані. Родини, які проживають у гуртожитку, витрачають занадто багато електроенергії, і саме через них в навчального закладу виникла величезна заборгованість, яка на даний час становить 50 тисяч гривень.

За словами головного бухгалтера Житомирського технологічного коледжу Київського національного університету будівництва і архітектури Людмили Білогор, керівництво закладу неодноразово зустрічалося з невдоволеними мешканцями.

«Ми не зможемо довести, що вони користуються цими електроприборами, вони своєю чергою не зможуть довести, що вони ними не користуються, – переконує Людмила Анатоліївна – Тож на якій підставі вони диктують нам умови? Перш за все – це студентський гуртожиток, тут ми повинні дбати насамперед про студентів».

Студенти також невдоволені. Вони переконують, що через родини, які мешкають у гуртожитку і користуються багатьма електроприборами, вони не можуть нормально приготувати собі їжу. До того ж студентам доводиться доплачувати за проживання 400 гривень через те, що в навчального закладу заборгованість за електроенергію. «Чому я маю оплачувати чужі рахунки», – бідкається студентка Олена.

Директор Житомирського технологічного коледжу Київського національного університету будівництва і архітектури Віталій Стемашенко погрожує виселити мешканців, якщо ті не оплатять рахунки за електроенергію.

Чим закінчиться протистояння мешканців та керівництва навчального закладу – покаже час.

Жанна Беркута

 
Новини за темою
Коментарі
14:39 З бюджету міста виділили більше 1 млн грн на масово-культурні події 14:18 Житомиряни хочуть, аби в місті побудували сміттєпереробний завод 14:00 Аспірант НАТО: що означає новий статус для України 12:45 Вантажівку з деревиною невідомого походження затримали на автодорозі патрульні поліцейські 12:35 У Головному управлінні ДФС у Житомирській області відбулось засідання Громадської ради 12:16 Великдень-2018: як Житомир відзначить головне християнське свято 12:00 Топ-5 подій з життя Житомира, які ви могли пропустити 11:48 Парламент зробив перший крок до захисту інвестскладової рахунків підприємств тепло- та водопостачання, — Зубко 11:18 За тиждень в області 5 нових випадків захворювання на кір 11:00 «Мистецький стендап» від Дмитра Горбачова — дослідника та популяризатора українського авангардизму 10:48 Стадіон «Полісся» зможе заробляти на своє утримання після реконструкції 10:30 24 березня - пробне ЗНО з української мови та літератури 10:18 Прокуратура наполягає на взятті під варту керівника райсектора міграційної служби, затриманого із неправомірною вигодою

На Житомирщині з 1 квітня діятиме нерестова заборона на вилов водних живих біоресурсів, - інформує прес-служба Житомирської...

Житомирська міська рада планує створення в місті громадської пральні. Проект відповідного рішення виконкому оприлюднено на...

22 березня 2016 року присягу на вірність українському народу склали перші патрульні поліцейські, - така інформація розміщена...

Про це свідчать дані досліджень Житомирського лабораторного центру МОЗ.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up