Понад 50 млн. грн. необхідно на добудову онкодиспансеру

Понад 50 млн. грн. необхідно на добудову онкодиспансеру

На разі у диспансері фахівці опрацьовують та складають проектно-кошторисну документацію на добудову двох поверхів центрального корпусу.

Як оновити, добудувати, розширити, осучаснити апаратурою  Житомирський обласний онкологічний диспансер та за які кошти - обговорили керівництво області, народні депутати та головний лікар онкодиспансеру. Про це повідомляється на сайті обласної ради.

Як зазначив Володимир Ширма, на наступні два роки пріоритетним напрямом у роботі обласної ради являтиметься саме  покращення стану приміщень онкологічної лікарні, її забезпечення сучасним обладнанням.

У свою чергу, головний лікар онкодиспансера Ігор Сабадаш також відмітив три питання, які потребують негайного втручання та вирішення. Це розширення поліклінічного відділення лікарні, розширення можливості амбулаторного лікування пацієнтів, нове обладнання.

На разі у  диспансері фахівці опрацьовують та складають проектно-кошторисну документацію на добудову двох поверхів центрального корпусу. За приблизними розрахунками вартість добудови корпусу з переплануванням відділень, їхнім оснащенням, меблями у тому числі, вартуватиме понад 50 млн.грн.

Як відомо, приміщення диспансеру побудоване у 1964 році,розраховано на 120 ліжок. Зараз там розміщується 230 ліжок. Капітальний ремонт з моменту будівництва взагалі не проводився.Забезпечення необхідною апаратурою є вкрай незадовільним.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up