Озеленений Житомир: на що буде витрачено близько  300 тис. грн

Озеленений Житомир: на що буде витрачено близько  300 тис. грн

Як планують озеленити місто у 2018-му та які вулиці Житомира входять в перелік озеленених, дізнавались журналісти «20 хвилин».

Щойно потеплішало - комунальники почали омолоджувати дерева, адже, за інформацією комунальників, 60% дерев є пошкодженими омелою. За даними, які стали відомі журналістам «20 хвилин», станом на початок травня їх вже ліквідовано 111 шт.

Де висадили нові насадження

Цьогоріч на озеленення Житомира  вже витратили близько 300 тис. грн. На сьогодні на 16 вулицях міста висаджено дерев кількістю 431 шт. та ще 405 кущів. У відповіді на інформаційний запит «20 хвилин» КП «Зеленбуд» повідомили перелік вулиць, де наразі проводилось озеленення: вул. Малікова, вул. Київська, сквер біля пам'ятника Домбровського, Новий Бульвар, вул. В. Бердичівська, сквер біля памятника Т.Г. Шевченку, вул. Корольова, Київське шосе, вул. Космонавтів, перехрестя вул. Вітрука-Селецька, сквер на розі Перемоги-Ольжича , м-н Корольова, сквер біля драмтеатру та ін.

Також стало відомо, що на 59 кущів вічнозеленого самшиту, які було викрадено у Житомирі зі скверу Ольжича, підприємство витратило 2 тис. 360 грн.

Нагадаємо, КП «Зеленбуд» розповів, що загалом працівники їхнього підприємства вранці 25 квітня розвісили 186 парасольок з 210 закуплених. Їхня загальна вартість склала 23 тис. 004 грн.

Аліна Бойко

 

Сьогодні у Житомирі Сьогодні у Житомирі
Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій Газове підприємство обходить заборони АМКУ Газове підприємство обходить заборони АМКУ Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Новини за темою Новини за темою
Коментарі (2)
  • Yulia Petrenko

    Это птицы перенесят омелу. Потому такое массовое поражение
  • Inna Zh

    Масштабы поражения деревьев омелой  ужасают. В яру между Маликова и Жукова все тополя в омеле((
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up