Нова фотозона у Житомирі: на Михайлівській розвісили 186 різнокольорових парасольок

Нова фотозона у Житомирі: на Михайлівській розвісили 186 різнокольорових парасольок

У коментарі журналісту «20 хвилин» головний інженер КП «Зеленбуд» розповів, що загалом працівники їхнього підприємства вранці 25 квітня розвісили 186 парасольок з 210 закуплених. Їхня загальна вартість склала 23 004 грн.

На єдиній пішохідній вулиці Житомира 25 квітня з`явилася інсталяція з різнокольорових парасольок.

Як розповіла секретар Житомирської міської ради Наталія Чиж, наше місто долучилося до традиції багатьох європейських країн, у яких саме на пішохідних вулицях встановлюють такі зони з парасольками.

«Думаємо, що з цього є користь, бо це – тінь, і це є фотозона, і головне – ми змінюємо Михайлівську», – наголосила Наталія Чиж. Про всяк випадок КП «Зеленбуд», яке закупило парасольки, має замінний фонд.

«Так як ми їх вішали вранці, і люди йшли на роботу усі усміхнені і у них був гарний настрій, то я хотів би, щоб ці парасольки були якомога довше, тобто плануємо, щоб до осені вони побули», – наголосив головний інженер «Зеленбуду».

Традиція створювати подібні інсталяції, як свідчить одна із легенд, бере свій початок з португальськго міста Агеда. Там літаючі парасольки вже давно стали елементом міського пейзажу.

Композиції з розвішених різнокольорових парасольок є в таких українських містах як Львів, Харків, Одеса, Київ і Кропивницький.

Житомиряни вже встигли охрестити Михайлівську «вулицею літаючих парасольок» і з задоволенням фотографуються тут. Соцмережі рясніють позитивними відгуками містян.

Житомирянин Віктор Балюрко написав у фейсбуці: «Що би там не говорили, а Михайлівська стає гарною, позитивною, європейською!».

«Як насправді просто і недорого зробити красу», – наголосив Роман Кравчук.

Звісно ж, є і негативні коментарі, але їх не так багато.

Андрій Перун: "Більше в місті немає куди кошти витрачати? Дороги залатали, мусор повивозили, прибрали сміття на дорогах та тротуарах?"

Ольга Сідлецька

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
18:02 Лотерея, конкурс чи акція: податківці розповіли, як оподатковуються виграші 17:34 Кіно під відритим небом – це і відпочинок, і комунікація 17:10 Цієї суботи у Житомирі відбудеться акція-нагадування на підтримку військовополонених та безвісти зниклих 16:24 Віталій Бунечко представив на сесії Бердичівської районної ради нового керівника Бердичівської районної військової адміністрації Від читача 17:31 Продаж неіснуючих авто. Як зрозуміти, що спілкуєтесь із шахраями 16:00 Надавали послуги і консультували: у селі Пулини відбувся профілактично-просвітницький захід «Точка здоров’я» 15:36 Держекоінспекція Поліського округу розпочала планові перевірки Гладковицької, Народицької, Корецької громад Рівненської та Житомирської областей 15:18 У рідний Житомир повернувся на щиті Сергій Мельник, який героїчно загинув під час виконання бойового завдання 15:17 Коростенці знайомий з соцмережі обіцяв гроші та цінності, натомість виманив понад 185 тисяч гривень 14:51 На підвищення зарплат освітянам і соціальним працівникам Житомирщина отримає понад 200 млн грн з держбюджету 14:21 У Новій Борові чоловік вдарив ножем співмешканку у шию: поліцейські розслідують замах на вбивство 14:16 У лікарні помер 2-річний хлопчик, на якого напередодні наїхав водій мікроавтобуса у дворі багатоквартирного будинку 14:00 Сумна статистика ДТП на Житомирщині у травні: травмувалися 92 особи, 14 загинули 13:22 У Житомирі СБУ затримала на вимаганні хабаря в 1,2 млн грн. посадовця комунального підприємства 13:02 Заступник міського голови Шевчук, аби приховати незаконне збагачення, фіктивно розлучився з дружиною і оформив на неї земельну ділянку та новозбудований житловий будинок 13:00 8 майбутніх академічних ліцеїв області отримають державне фінансування на оновлення освітньої інфраструктури 12:34 Захист прав дітей у громадах: органи прокуратури провели 66 робочих зустрічей зі старостами 12:01 Жителя Бердичева засуджено до 9 років ув’язнення за збут PVP в особливо великих розмірах 11:52 Вихованці СДЮСШОР з футболу «Полісся» вибороли срібло та бронзу у І лізі «Національної Ліги майбутнього» 11:32 Шахраї розсилають фейкові листи від імені начальника Житомирської ОВА та його заступників
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up