Нові правила фінансування капремонту житлових будинків міста

Нові правила фінансування капремонту житлових будинків міста

Відтепер усі капітальні ремонти житлового фонду в Житомирі проводитимуть на умовах співфінансування.

Це означає, що капітальні ремонти внутрішніх мереж, ліфтів і т. д фінансуватимуться у співвідношенні 70 % – кошти міського бюджету та 30 % – кошти мешканців житлового будинку.

«Даний проект рішення був розроблений відповідно до наданих рекомендацій депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства та інфраструктури міста, а також відповідно до вимог профільної цільової програми «Ефективне і надійне житлове господарство на 2018-2020 роки». Даним порядком передбачаються вимоги до подачі заявок управителів житлових будинків чи ОСББ, передбачена організація роботи з визначення обсягу і вартості робіт, а також, власне, передбачається співфінансування співвласників будинку та міського бюджету для проведення робіт з капітального ремонту будинків», – поінформував начальник відділу житлового господарства УЖГ Ігор Задорожний.

Член міськвиконкому Світлана Півоварова звернула увагу житомирян на те, що саме після рішення виконкому з 12 квітня починає діяти умова співфінансування у разі проведення капремонту.

«Хочу поінформувати усіх жителів Житомира, що згідно з цим рішенням виконкому, від сьогодні усі капітальні ремонти дахів, ліфтів, мереж – будь-які капремонти будуть виконуватись на умовах співфінансування: 70 % повинні бути кошти з бюджету, а 30 % повинні зібрати мешканці будинку на окремий рахунок», – додала член виконкому Світлана Півоварова.

Анастасія Ліберман

Сьогодні у Житомирі Сьогодні у Житомирі
Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій Газове підприємство обходить заборони АМКУ Газове підприємство обходить заборони АМКУ Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Новини за темою Новини за темою
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up