На ремонт житомирських доріг виділять 40 млн грн, а «напланують» на 100 млн

У Житомирі з приходом весни традиційно почнеться ремонт доріг. Цього разу з міського бюджету планують виділити близько 40 млн гривень.

 

На ремонт житомирських доріг виділять 40 млн грн, а «напланують» на 100 млн

Як повідомив під час брифінгу 21 лютого житомирський міський голова Сергій Сухомлин, у цьому році на аварійний і поточний ремонти доріг за програмою КП «УАШ» (Управління автодоріг) гроші вже закладені. Питання капітального ремонту розглядатиметься на найближчій сесії міськради, яка відбудеться 9 березня.

«Минулого року ми виділяли на капітальний ремонт доріг 24 мільйони гривень. Перша сума, яку ми плануємо виділяти – це 40 мільйонів гривень, але проектів робитимемо на суму близько 100 мільйонів. Якщо буде перевиконання бюджету (а я дуже на це сподіваюся), то в цьому році на дороги буде виділено достатньо великий ресурс», – зазначив Сергій Сухомлин.

Цьогоріч на вулицях Житомира практикуватимуть одразу 3 види ремонту. Починаючи з березня почнеться аварійний ремонт доріг. Як пояснив мер, спеціальна машина – рециклер – розігріватиме старий асфальт, який катком трамбуватиметься в яму без фрезирування.

«Завдання цього виду ремонту – максимально швидко залатати ті проблемні ділянки, які є. Цей ремонт не передбачає жодної гарантії. Ми повинні старим асфальтом поки закрити ями. Це перша частина ремонту», – пояснює Сергій Сухомлин. Вартість таких заходів складає 90 грн/м².

Друга частина – це поточний ремонт, який передбачає фрезерування ям, підготовку, обробку країв і укладання нового асфальту.

«Цей ремонт робиться з огляду на те, що немає фінансової можливості повністю переасфальтувати вулицю або зробити абсолютно нове покриття. У мене до четверга буде графік по всіх видах і часу проведення ремонтних робіт на дорогах», – анонсував міський голова.

Капітальний ремонт почнеться вже з середини квітня, коли просохне ґрунт, однак відбуватиметься він лише на деяких вулицях, оскільки є досить дорогим – 550 грн/ м².

За словами Сергія Сухомлина, у 2017 році в Житомирі буде проведено капітальний ремонт і повна заміна підземних комунікацій по вулиці Східній, де більше року тому стався порив каналізаційного колектора.

«У цьому році на вулиці Східній до вулиці Бориса Тена ми плануємо провести капітальний ремонт дороги з підкладкою, заміною комунікацій і верхнім шаром якісного асфальту. Ресурсів на заміну комунікацій і капітальний ремонт доріг на Київській або Бердичівській на даний момент немає, – зізнається мер. – Після цього плануємо робити ремонт без заміни підкладки, але з абсолютно іншою якістю асфальту. Це буде шар на менше 7 сантиметрів, і на центральних вулицях у цьому році – Бердичівська, Київська – буде відбуватися заміна верхнього шару асфальту разом з підняттям і зміцненням люків», – пообіцяв Сергій Сухомлин.

Анастасія Кузьмич

Коментарі
12:44 За першу половину травня Житомирський рибоохоронний патруль виявив 123 порушення 12:20 На Словечанщині затримали копачів бурштину, які намагалися видати себе за відпочивальників 12:05 Як усиновити дитину дружини від першого шлюбу? 11:51 В Житомирі вперше відбувся забіг по сходах Шодуара 11:43 Житомир, Ємільчинська та Станишівська ОТГ – учасники спільного проекту АМУ та АПМ 11:19 Житомирська область: рятувальники ліквідували 3 пожежі в господарських будівлях 11:04 Порядок денний вступної кампанії. Поради абітурієнтам 10:46 У Житомирі патрульні врятували хлопця, який хотів стрибнути з даху багатоповерхівки 10:20 У Бердичеві сьогодні розглянуть скандальний позов Анжеліки Лабунської проти газети "Бердичівський погляд" 10:04 Вдосконалено порядок ввезення на митну територію України та реєстрації транспортних засобів 09:50 Microsoft оглянули Романівську гімназію, де працює проект НУШ та діти вчаться за програмою «Розумники» 09:25 Депутати профільної екологічної комісії зняли з розгляду питання по ТОВ «Валки-Ільменіт» 09:07 «Житомирводоканал» повідомляє про проведення ремонтних робіт на водогоні

Якість води відкритих водойм у місцях масового відпочинку населення у Житомирській області досліджував Житомирський обласний...

25 травня у всіх школах Житомирщини відбудуться урочисті заходи з нагоди останнього дзвоника.

25-27 травня на території Житомирської області очікується надзвичайна (5 класу) пожежна небезпека.

У Житомирі 25-27 травня 2018 року відбудеться чемпіонат України зі змішаних єдинобоств ММА серед юніорів (16-17 років) та...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up