На 20-й сесії обласної ради розглянуть майже 70 питань та приймуть бюджет на 2019 рік

На 20-й сесії обласної ради розглянуть майже 70 питань та приймуть бюджет на 2019 рік

Депутати завершили підготовку до 20-ї сесії обласної ради і на засіданні президії, яке відбулось 14 грудня, затвердили порядок денний.

Голова обласної ради Володимир Ширма повідомив про те, що на розгляд чергової сесії вноситься 68 питань, - інформує прес-служба обласної ради.

Члени президії узгодили окремі питання та проекти рішень, зокрема розглянули  звернення Держгеонадр України щодо надання погоджень продажу на аукціоні спеціальних дозволів і надання погоджень на користування надрами, а також кадрові питання.

Президія уважно вивчила всі питання, давши доручення щодо доопрацювання деяких із них управлінням виконавчого апарату обласної ради.

Отож, на черговій сесії, що відбудеться 18 грудня, депутатський корпус розгляне майже 70 питань порядку денного, серед яких прийняття обласного бюджету на 2019 рік та регіональних програм. Сесія розпочне роботу о 10 годині.

У день сесії відбуватиметься передноворічна  виставка-ярмарок виробів дитячої творчості від вихованців обласного еколого-натуралістичного центру та закладів дитячої творчості Ємільчинського району.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up