Місцеві жителі у Радомишльському районі натрапили на небезпечні знахідки

Місцеві жителі у Радомишльському районі натрапили на небезпечні знахідки

27 лютого група піротехнічних робіт Управління ДСНС Житомирщини знищила 5 вибухонебезпечних предметів часів минулих війн, що були виявлені напередодні в населених пунктах Радомишльського району.

Як повідомляє управління ДСНС України у Житомирській області, усі предмети були виявлені місцевими мешканцями у лісосмугах поблизу сіл Ірша та Меньківка. Про це вони одразу ж повідомили Службу порятунку. Прибулі за викликом фахівці ДСНС ідентифікували знахідки як 1 артснаряд калібром 76 мм та ще 4 калібром 152 мм.

Шановні громадяни! Рятувальники застерігають: якщо ви знайшли невідомий предмет, то одразу ж сповістіть про це за номерами екстрених служб «101» або «102». Ні в якому разі не торкайтеся його! Будьте відповідальні – не залишайте їх без нагляду, адже така необачність може закінчитися трагедією.

Сьогодні у Житомирі Сьогодні у Житомирі
Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій Газове підприємство обходить заборони АМКУ Газове підприємство обходить заборони АМКУ Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up