Коростишів - на межі екологічної катастрофи

Коростишів - на межі екологічної катастрофи

Вже досить багато говорилось та писалось про забруднення навколишнього середовища в різних районах області. Але Коростишів вирішив поборотися за першість.

Майже перед самісіньким будинком мера, що у провулку Суворова, а саме в 200 метрах від нього, люди закидають сміттям старий кар'єр, бруд з якого потрапляє прямісінько в річку Тетерів. Постійні звернення до влади з проханням припинити знищення природи залишаються без відповіді.

Нагадуємо, що в минулому році, одна з мешканок Коростишева розмістила в Facebook звернення з проханням «поширити інформацію про суцільні сміттєзвалище в лісопосадці по провулку Суворова в Коростишеві, неподалік будинку мера».

Зокрема на своїй сторінці у Facebook Аліна Матвієнко тоді поділилася світлинами, на яких видно гори сміття:

«Люди зовсім перестали бачити, що твориться під ногами... Мала необережність прогулятися лісопосадкою в Коростишеві в кінці провулку Суворова. Побачене просто жахає, 50 метрів від Тетерева, а навколо - суцільний смітник!!! Ще більше вражає, що усе це майже під хатою голови Коростішівської ОТГ Івана Кохана, абсолютно усім байдуже!» - наголошує дівчина.

Цими вихідними ми знову зробили фото на тому ж місці. Люди продовжують викидати сміття у лісопосадці, неподалік житла міського голови, майже повністю заповнюючи покинутний кар'єр. Колишня перлина поліського краю вже перетворюється на справжнє жахіття. 

На фото можемо побачити пластик та поліетилен, харчові відходи, будівельне та інше сміття – все це розкидано по великій території. Про людське недбальство по відношенню до природи говорити вже й годи. І питання постає не тільки перед місцевою владою, але й перед мешканцями прилеглих будинків: чи подобається їм жити в смітті та смороді?

Руслан Мороз

 

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up