Колишня військова планує відкрити «Дім ветеранів» у Житомирі

Колишня військова планує відкрити «Дім ветеранів» у Житомирі

Національний проект «Нові лідери» продовжує відкривати цікаві ідеї цікавих людей.

Оксана Гаврилюк, колишня військова із п’ятнадцятирічним стажем, вже восени планує відкрити реабілітаційний центр для ветеранів АТО у Житомирі.

За плечима у Оксани Гаврилюк – 12 років служби у МВС і три роки у Міністерстві оборони в управлінні комунікацій та преси. Цей досвід допоміг тендітній жінці стати справжнім командиром. З військовими вона навчилась не лише дисципліні, а й тому, як знайти підхід до кожної людини: чи то рядовий солдат, чи то депутат Верховної Ради.

Так, благодійний концерт, який Оксана нещодавно провела у Парламенті, переконав депутатів переказати свою тижневу зарплату на «Дім Ветеранів».

Цей реабілітаційний центр задуманий як відкритий простір – місце, де ветерани зможуть просто прийти відпочити, поспілкуватися з психологом, отримати юридичну допомогу.

Чому саме Житомир? Житомирщину обрали, бо тут понад 10 тисяч учасників бойових дій. Якщо проект виявиться успішним – «Дім ветеранів» буде відкритий і в інших містах України.

Детальніше – за лінком https://novilidery.com/lider/gavriluk-oksana

0
0
0
0
Сьогодні у Житомирі Сьогодні у Житомирі
Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа
«Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій Газове підприємство обходить заборони АМКУ Газове підприємство обходить заборони АМКУ На Житомирщини з’являться відкриті дані про комунальне майно На Житомирщини з’являться відкриті дані про комунальне майно У Житомирі ГЕС знищує екосистему на річці Тетерів. ВІДЕО У Житомирі ГЕС знищує екосистему на річці Тетерів. ВІДЕО
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up