Держгеокадастр Житомирщини передав понад 6 тис. га землі об’єднаним територіальним громадам, які були утворені у 2018 році

Держгеокадастр Житомирщини передав понад 6 тис. га землі об’єднаним територіальним громадам, які були утворені у 2018 році

На Житомирщині продовжується розпочатий Урядом у лютому минулого року процес передачі земель сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад.

Так, 18 червня у Головному управлінні Держгеокадастру у Житомирській області відбулося підписання актів приймання-передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення із державної у комунальну власність об’єднаних територіальних громад, які були утворені у 2018 році.

Документи про передачу земель підписали виконуючий обов’язки начальника Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області Сергій Козаков та керівники Житомирської міської ОТГ, Новоград-Волинської міської ОТГ, Гришковецької селищної ОТГ, Вчорайшенської сільської ОТГ, Райгородоцької сільської ОТГ та Швайківської сільської ОТГ Житомирської області.

Згідно з документами, шість ОТГ Житомирщини отримали у комунальну власність 540 земельних ділянок загальною площею 6 391,9 га.

Накази Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області про передачу земельних ділянок державної власності в комунальну та підписані акти приймання-передачі надалі слугуватимуть підставою для реєстрації права комунальної власності на земельні ділянки за ОТГ в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

Нагадаємо, у 2018 році на Житомирщині 44 ОТГ отримали у розпорядження земельні ділянки загальною площею 94,9 тис. гектарів.

Довідково:

Згідно з Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 31.01.2018 року №60-р «Питання передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад» з 1 лютого 2018 року Головним управлінням Держгеокадастру у Житомирській області розпочато процес формування земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності шляхом проведення інвентаризації землі сільськогосподарського призначення державної власності з подальшою передачею зазначених земельних ділянок у комунальну власність відповідних ОТГ.

Із поетапною блок-схемою отримання земельних ділянок у власність ОТГ можна ознайомитися за посиланням.

Новини за темою Новини за темою
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up