Представники духовенства звертаються до вищих органів влади щодо захисту інституції сім'ї

Українські християни занепокоєні тим, що донині влада так і не визначилася зі стратегією розвитку та підтримки сім'ї.

Представники духовенства звертаються до вищих органів влади щодо захисту інституції сім'ї

У четвер, 17 травня, на позачерговій сесії Житомирської міської ради від ради церков до депутатів звернувся настоятель Свято-Михайлівського кафедрального собору отець Богдан Бойко, з проханням звернутися до Президента України, Кабінету Міністрів України, народних депутатів та Ради національної безпеки і оборони України щодо захисту інституцій сім'ї в Україні.

«Ми розуміємо, що таке сім'я, в народі є така приказка: «Кожна сім'я повинна народити дитину, збудувати будинок, посадити дерево. Без сім'ї немає повноціної держави, адже сім'я — основа держави (батько, мати, діти). 23 листопада 2015 року Кабінет Міністрів України затвердив План дій з реалізації національної стратегії у сфері прав людини на період до 2020 року. Але разом із тим деякі положення цих дій є суперечливими, бо несуть загрозу національній безпеці держави та єдності українського суспільства. Це стосується зокрема положень про надання окремих прав та привілеїв представникам сексуальних та гендерних меншин: лесбіянкам, гомосексуалістам, бісексуалам, трансгендерам і т.д.», - зазначив отець Богдан Бойко.

За словами настоятеля Свято-Михайлівського кафедрального собору, він шукав багато інформації, аби пересвідчитись для себе, чи дійсно таке є. І в інтернеті знайшов дуже багато настанов, як повинна виховуватись сьогодні дитина, так як присить Європа.

«Тобто, немає хлопця і немає дівчини, є «воно». Навіть сьогодні йдеться  про те, що ми не повинні маленьку дитину одягати в речі, а саме загортати хлопчиків в синє, дівчинку в інше. Далі, що хлопець не повинен бавитись іграшками для дівчаток, а дівчатка - для хлопців. Не про те мова. Сьогодні йдеться про здорову сім’ю, і я вас дуже прошу підтримати звернення. Ми не проти різних меншин, ми за здорову, прекрасну сім'ю», - наголосив отець Богдан Бойко.

Також настоятель Свято-Михайлівського кафедрального собору додав, що тридцять одна міська та районна ради вже підтримали таке звернення.

У зверненні християни просять: зупинити процес внесення змін до Конституції України та інших нормативно-правових актів в частині викривлення дефініцій сімї, шлюбу, батьківства, материнства й дитинства; виключити у Кодексі законів про працю України та інших законах слова «сексуальна орієнтація» і «гендерна ідентичність» як такі, що несуть виключно ідеологічне й антинаукове навантаження та не допустити їх включення до тексту проекту Трудового кодексу України, що нині готується до розгляду у другому читанні; зупинити затверджений урядом план дій з реалізації Національної стратегії у сфері прав людини на період до 2020 року у частині легалізації одностатевих партнерств і в частині унормування й популяризації одностатевих сексуальних стосунків як варіантів норми, а також відновити виконання функцій, покладених державою на Урядового уповноваженого з питань сім'ї.

Алла Герман

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up