День закоханих у Житомирі пройшов під гаслом «За кохання без насилля»

День закоханих у Житомирі пройшов під гаслом «За кохання без насилля»

Волонтери благодійного фонду «Нехай твоє серце б’ється» спільно з представниками патрульної поліції провели інформаційно-просвітницьку акцію «Біла стрічка», під час якої вони спілкувалися з житомирянами, роздавали інформаційні матеріали та дарували символічні сувеніри.

Мета акції – вкотре привернути увагу людей до проблематики домашнього насилля, надати інформацію щодо законодавчої бази стосовно профілактики та протидії гендерно-зумовленому насильству, а також надати контакти установ, служб, громадських організацій, які можуть допомогти у випадку домашнього насильства.
(White ribbon) Біла стрічка є символом проти всіх форм насильства, а серце - символ справжнього кохання і турботи один про одного, саме тому кожен учасник акції отримав символічні подарунки і тим самим підтримав ідею «За кохання без насилля».


Проведення акції «Біла стрічка» в Житомирі вдалося реалізувати в рамках проекту, що впроваджується за підтримки Інноваційного Фонду з питань взаємодії поліції з громадою на засадах партнерства (CPIF), проекту підтримки підготовки поліцейських (PTAP), що реалізовується в Україні компанією «Агрітім Канада Консалтинг Лтд» за фінансової підтримки уряду Канади.
Під час акції директор БФ «Нехай твоє серце б’ється» Наталія Нагорна зазначила: «Сьогодні День закоханих, та ми всіх вітаємо з цим святом. Дуже символічно, що наша акція «За кохання без насилля» відбулася саме в цій день. Я хочу подякувати всім волонтерам, які взяли участь в акції та всім житомирянам, яки приєдналися до нашої акції, підтримали її та заявили свою громадську позицію».

Начальник управління у справах сім'ї, молоді та спорту Житомирської міської ради Ірина Ковальчук сказала, що неочікувано стала свідком акції «Біла стрічка» в Житомирі, і кохання та насильство - це антиподи, які не можуть бути поряд: «Я взагалі впевнена, що в нашому суспільстві насильства буде все менше і менше, хоча статистика нас не дуже радує. Але кохання - це однозначно: без насильства. На мою думку, кожен, хто отримає білу стрічку задумається про те, чому він її отримав та з якої нагоди. Тому такі просвітницькі акції, яки передбачають не зустрічі за круглими столами, а інтерактив, дуже важливі».

Представники поліції, яки брали участь в акції, нагадують, що с 11 січня 2019 року почали діяти зміни в законодавстві: «Ми не хочемо бути осторонь, тому що ця проблема є публічною. Як наслідок, сьогодні ми долучилися до цієї акції, роздаємо календарики з номерами телефонів, білі стрічки та максимально хочемо донести той меседж, що в будь-якому випадку звертайтеся зо телефоном 102 та вам обов'язково допоможуть. Ми не закриті, ми завжди відкриті до громадян, але ми зможемо вирішити цю проблему тільки разом».

Руслан Мороз

Сьогодні у Житомирі Сьогодні у Житомирі
Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій Газове підприємство обходить заборони АМКУ Газове підприємство обходить заборони АМКУ Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up