Чи виконали вимоги житомирських протестувальників і коли відбудеться наступний тарифний мітинг

Чи виконали вимоги житомирських протестувальників і коли відбудеться наступний тарифний мітинг

Тарифні мітинги – те, з чого почався 2021 рік в Житомирі та і по всій Україні. 

На останній акції протесту, що відбулася 15 січня, житомиряни виголосили наступне: до понеділка, 18 січня, АТ «Житомиргаз», ПАТ «Житомиробленерго», Житомирська ОДА, обласна рада та міська рада – повинні вплинути на ситуацію на користь населення, тобто звернутися до вищих органів щодо зниження тарифів на комунальні послуги. 

У разі невиконання цих вимог, сьогодні, 19 січня, об 11:00 мав відбутися черговий мітинг, проте його перенесли на 21 січня у зв’язку з сильними морозами.

Журналісти редакції «20 хвилин» вирішили звернутися до куратора мітингу Сергія Ткачука, щоб дізнатися, чи виконані вищевказаними структурами умови протестувальників.

Як пояснює активіст, у протестувальників є низка питань до міської ради щодо ціноутворення на водопостачання та водовідведення, а також на теплопостачання:

«По Житомирській міській раді частково вони задовільнили наші вимоги. Після першої акції, яка відбулася 10 січня, одразу 11 січня провели позачергову сесію, де підтримали всі наші вимоги. Але ми вважаємо, що міська рада підтримала ці вимоги не в повному об’ємі, оскільки споживачів їхніх послуг цікавить також тарифікація на водопостачання та водовідведення, а також є питання по тарифам на теплопостачання в оселі. У нас ще є запитання до міської ради щодо ціноутворення на водопостачання та водовідведення, а також на теплопостачання».

Під час акції протесту 15 січня мітингувальники увірвалися до Житомирської ОДА. Одразу після їх візиту президія Житомирської обласної ради прийняла рішення звернутися до Президента, Кабінету Міністрів, Верховної Ради, Антимонопольного комітету, НКРЕКП з вимогою не підвищувати тарифи на газ та електроенергію з огляду на несприятливу соціально-економічну ситуацію в умовах пандемії. 

«Обласна рада уже провела засідання президії після другої акції – 13 січня. Заступник голови Житомирської облради Володимир Ширма був присутній на нашій акції, він пообіцяв, що буде засідання президії, і для прийняття звернення в п’ятницю, 15 січня, ми прибули до Житомирської ОДА, і перед нами голова обласної ради Володимир Федоренко дав пояснення, щодо спільної позиції депутатського корпусу по даному питанню», - пояснює Сергій Ткачук.

За словами активіста, зараз також формулюють вимоги до енергогенеруючих компаній:

«По АТ “Житомиргаз”, зараз я юридично закінчую формулювати вимоги, і сьогодні їх буде надіслано на адреси енергогенеруючих компаній».

АНОНС наступної акції протесту

Наступна акція протесту «Ні тарифному геноциду!» відбудеться у четвер, 21 січня, об 11:00 біля Житомирської міської ради.

Лера Наумова

 

Хочете отримувати новини першими – приєднуйтеся до нас у соцмережах

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
16:57 У Житомирі розгорнули прапор довжиною понад 350 м з фото зниклих безвісти, полонених та полеглих Воїнів. ВІДЕО. ФОТО play_circle_filled photo_camera 16:34 Розлучення із безвісно відсутнім чи полоненим: що потрібно знати 15:19 У Коростишеві рятувальники зібрали ртуть із розбитого медичного термометра 14:37 За позовом прокуратури суд зобов’язав відшкодувати понад 1,5 млн грн шкоди довкіллю та усунути порушення природоохоронного законодавства Від читача 18:39 Перевіряйте джерела: користуйтеся лише офіційними сайтами 12:45 На Житомирщині за добу 12 разів горіла суха рослинність 11:16 Податківці Житомирщини інформують: заповнення та подання Таблиці даних платника ПДВ 10:08 У Житомирському районі сапери ДСНС знищили дев’ять боєприпасів часів Другої світової війни 09:44 У Коростишеві під час пожежі вогнеборці врятували літню жінку 09:24 21 березня - Міжнародний день лялькаря! 09:03 Жителя Бердичівського району, який просував за рублі сайти готелів в рф, взято під варту 09:00 21 березня: яке сьогодні свято, прикмети і заборони, прогноз погоди у Житомирі 08:17 На Житомирщині започатковували новий формат комунікації з громадами. ФОТО. ВІДЕО play_circle_filled
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up