У Житомирі зафіксовано 153 випадки COVID-19

У Житомирі зафіксовано 153 випадки COVID-19

З хороших новин - одужали 11 пацієнтів, в тому числі чоловік, який  перебував на апараті ШВЛ.та дві дитини віком 1 рік і 2 роки 10 місяців, - повідомив міський голова Сергій Сухомлин на своїй сторінці у Фейсбуці.

Станом на 7.00 у Житомирі зафіксовано 153 випадки #COVID_19.

Є хороші новини! Вчора з лікарні виписали пацієнта, який перебував на апараті ШВЛ. Чоловік одужав, зараз удома під епідеміологічним наглядом лікарів.

96 пацієнтів лікуються амбулаторно вдома, 40 – отримують стаціонарне лікування. З них:

Відео дня

• 35 пацієнтів в лікарні № 1;

• 4 дитини в дитячій лікарні ім. В.Й.Башека;

• 1 особа в госпіталі;

5 людей перебувають на доліковуванні в Центральній районній лікарні Житомирської районної ради.

Одужали 11 осіб, які лікувалися стаціонарно (чоловік 50 років, жінка 81 рік, 2 дитини віком 1 рік і 2 роки 10 місяців, жінка 61 рік, 4 курсанти і 1 офіцер військового інституту, чоловік 30 років).

Крім того, на стаціонарному лікуванні з пневмоніями перебувають 15 дітей в дитячій лікарні.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
19:44 У зв’язку з надзвичайною подією поблизу села Березина рух в обох напрямках перекрито. ОНОВЛЕНО 19:07 На трасі в напрямку Києва стався вибух 17:20 Перед судом постане житель Новогуйвинського за жорстоке поводження з твариною 17:00 Спортсменка з Житомирщини виборола бронзову нагороду на чемпіонаті України зі стрільби з лука Від читача 17:48 Сучасний кінологічний центр на Київщині: турбота про безпеку, а не «розкіш за бюджетні кошти» 16:40 Судитимуть водія, який в нетверезому вигляді скоїв ДТП із загибеллю пасажира - 30-річного житомирянина 16:20 Керував автомобілем попри заборону:звягелянин тепер сплатить штраф 40 800 гривень і буде позбавлений права кермування до 3 років 16:07 У Житомирі затримали підозрюваного у вимаганні грошей у колишнього військового 16:00 За матеріалами СБУ припинено громадянство України Ореста Березовського (так званого митрополита УПЦ (МП) Онуфрія) 15:38 Погода у червні: на Житомирщині зафіксований новий абсолютний мінімум +7.3° 15:20 Вступна кампанія до закладів професійної (професійно-технічної) освіти вже розпочалася 15:00 В Україні запрацювала Єдина інформаційна платформа з питань зниклих безвісти за особливих обставин 14:41 Від початку року в Житомирі поліцейські склали 189 адміністративних матеріалів щодо домашнього насильства 14:21 13 пожеж ліквідували рятувальники Житомирщини за минулу добу 14:00 Центри реабілітації на Житомирщині шукають працівників 12:39 У закладах професійної освіти Житомирщини відбувся випуск кваліфікованих кадрів 12:20 ДПС нарахувала понад 221 млн грн штрафів за порушення під час продажу тютюнових виробів 12:00 Про засмагу: як правильно доглядати за шкірою 11:38 Запрошуємо на презентацію книги «Ботанічний сад Поліського національного університету імені Героїв-десантників» 11:23 Житомирська команда "Ветерани Полісся" виборола на відбіркових змаганнях «Сильні України» 10 медалей
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up