Біля Будинку правосуддя у Житомирі громадські активісти провели акцію протесту проти корупції в судах

Біля Будинку правосуддя у Житомирі громадські активісти провели акцію протесту проти корупції в судах

В Житомирі 1 лютого 2019 року на майдані Соборному біля Будинку правосуддя громадські активісти провели акцію протесту проти корупції в судах.

Йшлося про кричущі факти затягування процесів, які йдуть роками, про хабарі, за які на свободу виходять вбивці та насильники. Зате патріоти часто опиняються за ґратами, тому що не мовчать і не прогинаються під чинну владу. Піднімалася також тема тарифів, які є непідйомним тягарем для більшої частини населення і вже призвели до його зубожіння.

Громадські активісти пообіцяли провести повторні акції на сесіях міськради та облради 7 лютого 2019 року, де вони збираються виступити зі зверненням до депутатів і громадськості із закликом боротися з корупцією.

Руслан Мороз

 

Сьогодні у Житомирі Сьогодні у Житомирі
Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій Газове підприємство обходить заборони АМКУ Газове підприємство обходить заборони АМКУ Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up