4 зайвих дні в Україні коштували громадянину Білорусі 1700 гривень штрафу

4 зайвих дні в Україні коштували громадянину Білорусі 1700 гривень штрафу

20 січня, в ході здійснення відповідних процедур в пункті пропуску «Виступовичі», прикордонники Житомирського загону виявили громадянина Білорусі, який перевищив терміни перебування на території нашої держави.

Про це повідомили в Житомирському прикордонному загоні.

Так, в ході оформлення рейсового автобусу закордонного прямування, охоронці кордону виявили 43-річного іноземця, який порушив вимоги міграційного законодавства та на чотири доби, без поважних на те причин, перевищив строки знаходження в Україні.

Після сплати адміністративного штрафу в розмірі 1700 грн. та проведення відповідних процедур іноземця пропущено через кордон.

Зазначмо, що з початку 2019 року це вже п’ятий, виявлений прикордонниками Житомирського загону, випадок порушення термінів перебування іноземців на території України.

Нагадаймо, що у відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2012 року № 150 «Про затвердження Порядку продовження строку перебування та продовження або скорочення строку тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства на території України» встановлено, що іноземці та особи без громадянства, які на законній підставі прибули в Україну, можуть тимчасово перебувати на її території: 1) протягом наданого візою дозволу в разі в’їзду з держав з візовим порядком в’їзду, якщо інший строк не визначено міжнародними договорами України; 2) не більш як 90 днів протягом 180 днів з дати першого в’їзду з держав з безвізовим порядком в’їзду, якщо інший строк не визначено міжнародними договорами України; 3) на період дії візи, але не більш як 90 днів протягом 180 днів з дати першого в’їзду за візою, оформленою до 11 вересня 2011 року.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up