На Житомирщині минулого року створили майже 800 нових місць у дитячих садочках

На Житомирщині минулого року створили майже 800 нових місць у дитячих садочках

Минулого року в області створили майже 800 нових місць у дитячих садочках

У 2018-2019 навчальному році різними формами дошкільної освіти на Житомирщині буде охоплено 51 200 дітей. Минулого року в області створили додатково 795 нових місць у садочках.

Про це повідомляє прес-служба ОДА з посиланням на управління освіти та науки ОДА.

Загалом у 2018 році на території області відновлено роботу 3 ДНЗ, ще 3 ДНЗ реконструювали, відкрили 1 садочок з короткотривалим перебування на базі сільської школи та додатково відкрили 16 вікових груп у працюючих садках – все це складає 795 нових місць для дітлахів у садочках.

Крім цього, у 2018 році на Житомирщині розпочали роботи з відновлення ще 5 дитячих садочків. Роботи з будівництва та реконструкції на об’єктах тривають, деякі – вже на завершальному етапі. Один із цих ДНЗ з кінця минулого року вже розпочав свою роботу. Так у оновлений дитячий садочок №58 міста Житомира вже пішли на навчання діти. ДНЗ розрахований на 12 груп для 320 дітлахів.

Нагадаємо, що на етапі завершення реконструкції та утеплення ще два садочки в області: у с. Гульськ Новоград-Волинського району та у  Червоненській ОТГ. Незабаром діти зможуть навчатися в оновлених теплих та яскравих ДНЗ.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up