Конфлікт у школі села Висока Піч

Депутат облради Олена Галагуза провокує скандал у Високій Печі і вимагає закрити сільську школу, однак при цьому просить: не їсти в піст один одного...

Конфлікт у школі села Висока Піч

У школі № 1 села Висока Піч Житомирського району виник конфлікт між кількома дітьми, а також їхніми батьками з одного боку і декількома вчителями - з іншого. Причиною батьки називають образливо-принизливе поводження цих педагогів з їхніми дітьми. Батьки звернулися з колективною скаргою до районного управління освіти.

Варто відвідати

Музична комедія - Пошились у дурні

Депутатка обласної ради Олена Галагуза поспішила втрутитися в конфлікт і дійшла до того, що почала вимагати мало не закриття школи. Втім, попросила не їсти в піст один одного.

Що відразу кинулося в очі, це потоки образ без будь-якого обґрунтування. Ніхто зі сторін не міг пояснити, що сталося. Багато хто з батьків звинувачували вчителів в упередженості і образах учнів. Однак, при більш пильному вивченні ситуації з'ясувалося, що причиною стало просто непідготовлене домашнє завдання.

Незрозуміло, чому невиконане домашнє завдання викликало такий гнів у батьків саме в бік вчителів, а не своєї дитини. Адже звинувачувати когось значно легше, ніж самим сісти і перевірити домашню роботу разом з дітьми.

Усунення від виховання дітей і спроба перекласти відповідальність тільки на школу не може призвести до чогось хорошого. Оцінки від цього може і виростуть, але ось знання не прибудуть точно.

Спроба депутатів обласної ради пропіаритися на такій проблемі викликає тільки огиду до влади, коли депутати замість того, щоб вирішувати проблеми народу, забувають для чого їх обирали і забувають власні обіцянки та намагаються показати себе поборниками моралі, при цьому самі за законами цієї моралі жити чомусь не поспішають.

Ми поспілкувалися з батьками та їхніми дітьми. Причому розмова відбулася без присутності вчителів. Після ми взяли інтерв'ю у вчителів. Діти сказали, що, дійсно, конфліктна ситуація була, але вже три тижні тому була вичерпана. Діти з вчителькою знайшли спільну мову, розібралися, і все нормально. Якщо комусь з батьків щось не подобається, то це просто небажання знайти спільну мову.

Про директора всі говорять тільки хороше. Леонід Романович директорствує в школі вже 30 років, так що, швидше за все, і батьки вчилися теж при ньому. Діти заперечують, що їх обзивають вчителі. Кажуть, що такого немає.

Тим більше незрозуміло бажання деяких радикальних депутатів роздути скандал. Може, справа не у вчителях, школярах та їхніх батьках, а в депутатах?

На сесії Житомирської обласної ради всупереч досягнутих домовленостей Олена Галагуза знову почала розпалювати скандал в своїх корисливих інтересах. Видно, для таких, як Галагуза, галагузить - це просто стан душі, та без цього вони вже просто не можуть ...

 

Новини за темою
Коментарі (30)
 • Катерина Никитина

  Заміть того щоб захистити дітей,збираєш плітки.Оббріхуєш депутатів.Безссоромник.
 • Катерина Никитина

  Коментар видалено...

  Катерина Никитина reply Катерина Никитина

  Коли хто небудь згадає про дітей?Просили їх захистити.І що маємо рекламу Фомикам ?Достали вони вже всіх цеж нелюди
 • Віра Баранчук

  переглядала відеосюжет і була обурена. слухати просто неможливо: ріже вуха непрофесійна вимова і не вміння говорити українською мовою.
 • Андрій Іванюк

  Ну і хто автор цього "шедевру"? Писати гидоти може а назвати своє ім'я страшно?) Типова манера поведінки платних брехунів. Чи я помиляюсь?
17:00 Що подивитися на вихідних 16:35 У Житомирі 17 березня вшанують пам’ять В’ячеслава Чорновола 16:18 На Житомирщині попереджено витрату 8,4 млн грн бюджетних коштів під час тендерних закупівель 16:10 Опалювальний сезон продовжується: рятувальники закликають до безпеки 16:00 Завтра у Житомирі розпочинається «Кубок Івана Франка» - 2018 15:44 Локомотиви і технології зі США. Що може замінити радянські потяги? 15:30 Чи платять на Житомирщині по 25 тисяч гривень транспортного податку 15:15 У Житомирі на максимальний строк - 8 років засуджено рецидивіста за  розбещення неповнолітньої 15:00 Сплата земельного податку фізичними особами: заяву на застосування пільги слід подати до 1 травня 14:30 За добу рятувальники Житомирщини шість разів відкачували воду з присадибних ділянок громадян 14:18 Сьогодні - Всесвітній день сну: що таке здоровий сон і скільки годин треба спати 14:00 "Мастерня міста" чекає на "зелені" проекти та ідеї 12:43 Житомирські патрульні перевірили таксистів

На базі Житомирського національного агроекологічного університету 15 березня відбулось розширене засідання правління Державного...

Сьогодні у світі відзначають Всесві́тній день сну. Він відзначається щорічно третьої п'ятниці березня у рамках проекту Всесвітньої...

Законом України від 7 грудня 2017 року № 2245-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих...

Внаслідок весняного водопілля та підйому ґрунтових вод відмічалося протягом доби часткове підтоплення територій, господарських...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up