У Житомирській області затримали "чорних" лісорубів

Успішну операцію з виявлення та затримання лісопорушників провела лісова охорона державного підприємства "Білокоровицьке лісове господарство". Про це повідомляє прес-служба Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства. 

У Житомирській області затримали "чорних" лісорубів

В ніч з 22 на 23 травня близько 3 години лісові охоронці почули звук бензопили в лісовому масиві Тепеницького лісництва.

Наблизившись до місця ймовірної незаконної рубки, рейдовики виявили  автомобіль VolkswagenLT 35 та 4 осіб, які завантажували деревину у вказаний автомобіль.

Як тільки порушники помітили лісівників – вони відразу сіли до автомобіля та спробували втекти в напрямку автодороги Київ - Ковель. Переслідуючи порушників, рейдовики повідомили про це іншу групу лісової охорони, котра патрулювала автодорогу Київ-Ковель. Спільними зусиллями VolkswagenLT 35 та його водій  були затримані, решті порушників вдалося зникнути в лісах Радовельського лісництва.

В зупиненому автомобілі виявлено 16 сортиментів дуба довжиною 1,1м, масою 2,4 м³.  Загальна ж маса зрубаної деревини складає 7,02 м³. Розмір шкоди, заподіяної лісовому господарству, складає 21,1 тис. грн.

Однак, за вказане лісопорушення «чорним» лісорубам загрожує кримінальна відповідальність, адже його вони скоїли в ботанічному заказнику місцевого значення «Поясківський – 2».  

Матеріали за цим фактом  направлено до Олевського ВП Коростенського ВП ГУНП в Житомирській області.

 
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up