У Житомирі посадовець державної виконавчої служби пообіцяв за 1 000 доларів США зняти іпотечну заборону з квартири

У Житомирі посадовець державної виконавчої служби пообіцяв за 1 000 доларів США зняти іпотечну заборону з квартири

Про це повідомила прес-служба прокуратури Житомирської області.

За процесуального керівництва прокуратури Житомирської області, складено та затверджено обвинувальний акт у кримінальному провадженні за фактом одержання керівником відділу державної виконавчої служби неправомірної вигоди.  

Під час досудового розслідування установлено, що начальник відділу примусового виконання рішень управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в області вимагав та одержав від жителя Житомира неправомірну вигоду на суму 1000 доларів США. За таку суму він пообіцяв вирішити питання щодо зняття іпотечної заборони з квартири.

Як повідомлялося раніше, правоохоронні органи затримали посадовця у торговельному центрі Житомира відразу після одержання ним неправомірної вигоди.

Досудове розслідування проводило слідче управління Головного управління Нацполіції в області.

Наразі обвинувальний акт у кримінальному провадженні за ч. 3 ст. 368 КК України скеровано до Богунського районного суду м. Житомира.

За скоєне кримінальне правопорушення передбачено покарання, зокрема, позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, InstagramYouTube та Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:51 Житомирський обласний центр крові закликає долучитися до всеукраїнської акції #ЯСерпневийДонор 17:30 Як ветеранам й ветеранкам знайти фахівця із супроводу 17:00 На Житомирщині понад 20 тисяч людей уже скористалися програмою «Скринінг 40+» 16:41 У Житомирі стартував додатковий прийом соціальних проєктів від громадських та благодійних організацій Від читача 17:45 Фішингові посилання 16:20 Запрошуємо долучитися до фестивалю активностей літніх людей «МАЛЬВА. ЧАС ЦВІСТИ» 16:00 З 1 вересня стипендії для студентів зростуть вдвічі 15:40 Бердичівські поліцейські повідомили про підозру водієві за травмування неповнолітніх у ДТП 15:19 Срібло та золото Європи: житомирянин Андрій Баленков здобув дві нагороди на Чемпіонаті Європи з пауерліфтингу 15:00 На об’їзній дорозі Житомира під колесами вантажівки загинула червонокнижна лосиха 14:40 Без посвідчення та у стані наркотичного сп’яніння: водію повідомлено про підозру після ДТП з тяжко травмованим неповнолітнім 14:20 Важив майже 200 кг і був хворий: подробиці про смерть чоловіка у Коростенському ТЦК 14:00 У Житомирі виставили на аукціон нерухомість компанії з орбіти Коломойського 12:40 Біля Глибочиці при зіткненні BMW і Scania травмовано пасажирку легковика photo_camera 12:18 На Житомирщині продовжує горіти суха трава: упродовж доби рятувальники 9 разів виїжджали на гасіння загорянь photo_camera 12:00 У Житомиріз 15 серпня планують запровадити нові тарифи на проїзд: скільки платитимемо 11:39 Житомирський міський терцентр соціального обслуговування очолила Неля Ковалюк 11:17 Житомир відзначає День молоді: приходьте на Новий бульвар о 16 годині! 11:00 До Всесвітнього дня захисту від москитів: Маленькі комахи - великі ризики для здоров’я 10:37 Частина Житомира залишилась без води через аварію на водогоні
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up