Під час особистого прийому у Ружині і Бердичеві до прокурора області звернулися 13 громадян

Під час особистого прийому у Ружині і Бердичеві до прокурора області звернулися 13 громадян

Прокурор Житомирської області Любомир Війтович продовжує здійснювати виїзні особисті прийоми громадян за місцем їх проживання, - повідомляє прес-служба прокуратури Житомирської області.

Днями, 18.10.2018 року, керівником обласного відомства здійснено виїзд до  смт Ружин і м. Бердичів, які підпадають під юрисдикцію Бердичівської місцевої прокуратури, та проведено прийом громадян.

Цього разу на особистий прийом прокурора області звернулися 13 громадян з різними проблемами.

Зокрема, на прийомі у смт Ружин скарги громадян стосувалися дій ГУ Держгеокадастру в області, яким на даний час не виділено у достатній кількості земельних ділянок учасникам АТО.  

Крім цього, заявники порушили проблему, що стосується наданих раніше в оренду земельних ділянок водного фонду на території Ружинського району, а саме, не поновлення орендарями нормативно-грошової оцінки цих об’єктів, а також на бездіяльність голови селищної ради, який відмовляється підписувати рішення сесії селищної ради.

У скарзі ще однієї жительки районного центру йшлося про незадовільне, на її думку, досудове розслідування кримінального провадження за фактом скоєння смертельної дорожньо-транспортної події, у якій загинула її матір.

На особистому прийомі прокурора області у Бердичеві громадяни скаржилися, зокрема, на тривале розслідування кримінального провадження щодо неналежного розгляду звернення працівниками місцевого відділу поліції, щодо шахрайських дій, а також щодо невиплати колишньому працівнику зарплати, відпускних та лікарняних облавтодором.

Заяви громадян також стосувалися неправомірних дій депутата обласної ради, місцевого підприємця, який від автомийки скидає екологічно небезпечні стоки у водойму тощо. Інший же підприємець скаржився прокуророві області на те, що він, маючи усі передбачені законом дозволи на випалювання деревного вугілля, потерпає від тиску та скарг місцевих жителів, які незадоволені такою діяльністю.

Любомир Війтович уважно вислухав усіх скаржників та, з метою прийняття законного рішення у кожному випадку, доручив керівнику Бердичівської місцевої прокуратури Вадиму Кожухарю та його заступнику Івану Бирко, за участю яких відбувався прийом, забезпечити ретельне вивчення кожної порушеної проблеми, вирішення якої належить до компетенції органів прокуратури.  

Також окремим заявникам було надано роз’яснення вимог чинного законодавства.

 

 

0
0
0
0
Сьогодні у Житомирі Сьогодні у Житомирі
Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа
«Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій Газове підприємство обходить заборони АМКУ Газове підприємство обходить заборони АМКУ На Житомирщини з’являться відкриті дані про комунальне майно На Житомирщини з’являться відкриті дані про комунальне майно У Житомирі ГЕС знищує екосистему на річці Тетерів. ВІДЕО У Житомирі ГЕС знищує екосистему на річці Тетерів. ВІДЕО
Новини за темою Новини за темою
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up