На Житомирщині судитимуть злочинну групу за збут особливо небезпечних наркотиків

На Житомирщині судитимуть злочинну групу за збут особливо небезпечних наркотиків

Члени злочинної групи, яка майже рік збувала особливо небезпечний наркотик на території Житомирської та Вінницької областей, постануть перед судом.

За процесуального керівництва прокуратурою Житомирської області, закінчено досудове розслідування та затверджено обвинувальний акт у кримінальному провадженні за фактом скоєння організованою злочинною групою низки особливо тяжких злочинів, зокрема, збуту особливо небезпечних наркотичних засобів та прекурсорів.

Як повідомлялося раніше,  злочинна група у складі шести чоловік майже протягом одного року збувала особливо небезпечні наркотичні засоби - опій ацетильований - на території Вінниччини та Житомирщини.

Злочинну діяльність організованої групи кваліфіковано за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 307 (незаконне придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів), ч. 3 ст. 311 (незаконне придбання, зберігання, перевезення чи пересилання прекурсорів) КК України.

Досудове розслідування проводило слідче управління Головного управління Нацполіції України в області.

На даний час обвинувальний акт у кримінальному провадженні скеровано до суду для розгляду по суті.

Публічне обвинувачення у суді забезпечуватиме прокуратура області.

Довідково: санкцією зазначених статей передбачено покарання - позбавлення волі на строк від п’яти до дванадцяти років з конфіскацією майна.

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
13:22 У Житомирі СБУ затримала на вимаганні хабаря в 1,2 млн грн. посадовця комунального підприємства 13:02 Заступник міського голови Шевчук, аби приховати незаконне збагачення, фіктивно розлучився з дружиною і оформив на неї земельну ділянку та новозбудований житловий будинок 13:00 8 майбутніх академічних ліцеїв області отримають державне фінансування на оновлення освітньої інфраструктури 12:34 Захист прав дітей у громадах: органи прокуратури провели 66 робочих зустрічей зі старостами Від читача 17:31 Продаж неіснуючих авто. Як зрозуміти, що спілкуєтесь із шахраями 12:01 Жителя Бердичева засуджено до 9 років ув’язнення за збут PVP в особливо великих розмірах 11:52 Вихованці СДЮСШОР з футболу «Полісся» вибороли срібло та бронзу у І лізі «Національної Ліги майбутнього» 11:32 Шахраї розсилають фейкові листи від імені начальника Житомирської ОВА та його заступників 11:07 Перейшов на бік ворога та воював проти України: уродженця Житомирщини засуджено до 15 років ув’язнення 10:47 Вдарив під час конфлікту по голові: звягельські поліцейські затримали підозрюваного в тяжкому травмуванні містянина 10:26 У селі на Коростенщині рятувальники відкачали воду з 10 криниць після підтоплення 10:07 Шестеро дітей та двоє дорослих отруїлися фастфудом у Звягелі: зареєстроване кримінальне провадження 09:42 У Романові у водоймі втопився 14-річний підліток 09:22 25 червня - Всесвітній день вітиліго 09:00 25 червня: яке сьогодні свято, прикмети і заборони, прогноз погоди у Житомирі 17:40 20 хвилин для впевненості: як онлайн-платформа GoПоруч робить тестування на ВІЛ простим і доступним на Житомирщині 17:12 Гендерний профіль Житомирської громади: жінки переважають 16:26 Синоптики попереджають про надзвичайну пожежну небезпеку найближчими днями 16:10 Житомир попрощався із Захисником Сергієм Дуденковим 16:02 На Житомирщині СБУ викрила адвоката на «земельному» шахрайстві
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up