На Житомирщині прокуратура через суд вимагає передати до комунальної власності селищної ради приміщення дитячого садочка

На Житомирщині прокуратура через суд вимагає передати до комунальної власності селищної ради приміщення дитячого садочка

Коростишівською місцевою прокуратурою, в інтересах держави, заявлено позов з вимогою зобов’язати приватне підприємство безоплатно передати приміщення дитячого садка до комунальної власності Брусилівської селищної ради.

Як повідомляє прес-служба прокуратури Житомирської області, йдеться про те, що суб’єкт господарювання дотепер добровільно не передав до комунальної власності Брусилівської селищної ради приміщення сільського дитсадка площею 533 кв м вартістю понад 240 тис грн, яке перебуває на балансі підприємства як правонаступника одного з розпайованих колективних сільськогосподарських підприємств.

Таким чином, підприємство порушує вимоги ч.8 ст. 31 Закону України «Про колективне сільськогосподарське підприємство», відповідно до якої, об'єкти соціальної сфери, житлового фонду та інші, що не підлягали паюванню під час реорганізації цих підприємств та передані на баланс підприємств-правонаступників, підлягають безоплатній передачі до комунальної власності в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

Також, підприємство ніяк не відреагувало на неодноразові офіційні листи Брусилівської селищної ради виконати вимоги чинного законодавства.

Це у той час, коли спірне приміщення дитсадка фактично не використовується, перебуває у занедбаному стані та невідкладно потребує проведення капітального ремонту.

З метою захисту інтересів об’єднаної територіальної громади прокуратурою заявлено позов, який господарським судом Житомирської області прийнято до розгляду та відкрито провадження у справі.

 

Сьогодні у Житомирі Сьогодні у Житомирі
Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій Газове підприємство обходить заборони АМКУ Газове підприємство обходить заборони АМКУ Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Новини за темою Новини за темою
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up