На Житомирщині керівнику відділення банку повідомлено про підозру у підробленні депозитних договорів та привласненні понад 180 тис грн

На Житомирщині керівнику відділення банку повідомлено про підозру у підробленні депозитних договорів та привласненні понад 180 тис грн

Прокуратурою Житомирської області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом зловживання службовим становищем директором відділення банку та підробленні банківських документів з метою заволодіння грошовими коштами вкладників.

Як повідомила прес-служба прокуратури Житомирської області, у понеділок, 26 листопада 2018 року, за погодженням із процесуальним прокурором, особі повідомлено про підозру у скоєнні злочинів, передбачених     ч. ч. 1, 2 ст. 200 (незаконні дії з документами, платіжними картками та іншими засобами доступу до банківських рахунків), ч. ч. 3, 4 ст. 191 (привласнення майна у великому розмірі шляхом зловживання службовим становищем), ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) КК України. 

Під час досудового розслідування установлено, що директор одного з відділень банку систематично, протягом 2014 року, підробляла документи та інші засоби доступу до банківських рахунків, які використовувала для привласнення коштів вкладників.

З метою приховання злочинних дій зловмисниця видавала клієнтам банку завідомо підроблені договори про відкриття депозитних рахунків. Усього підозрювана, прокручуючи такі незаконні оборудки, присвоїла понад 180 тис грн.

Злочинні дії банківського працівника викрито та припинено завдяки спільним злагодженим діям слідчих та прокурорів за оперативного супроводу  Управління захисту економіки в Житомирській області ДЗЕ НП України.

Наразі триває досудове розслідування, яке проводить слідче управління ГУНП в області.

Додатково: санкція найсуворішої з інкримінованих статей (ч. 4 ст. 191) передбачає покарання -  позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
14:19 Шодуарівському парку і гідропарку працюють атракціони: графіки 14:00 Поради батькам: як захистити дитину влітку 12:41 У Житомирі відзначили Всесвітній день донора крові спортивним заходом photo_camera 12:21 На Житомирщині надходження податку на доходи фізичних осіб склали понад 9,1 млрд гривень Від читача 10:40 Ефективний Захист: бій з Інтернет-ворогом 12:00 Неподалік Високої Печі в ДТП травмовано двох людей 11:21 Як молоді знайти свій професійний шлях: ДСЗ запустила кампанію «START — Кар’єра» 11:00 Гороскоп на 15–21 червня 2026 року 10:40 Людмила Лузан та Анастасія Рибачок вибороли золото чемпіонату Європи 10:20 Родина з Естонії передала чергову допомогу українським захисникам, — Віталій Бунечко 10:00 Збираєте гриби, ягоди чи лікарські рослини? ДЕІ Поліського округу нагадує про правила побічного лісокористування 09:41 Уночі росія атакувала Україну 70 ракетами і 611 БпЛА 09:17 Нічна атака росії: у Києві загинули 4 людини, у Харкові – 5 рятувальників 09:00 15 червня: все про цей день, яке церковне свято, прикмети і погода у Житомирі 15:19 Дитина їде до табору чи в подорож: що потрібно знати батькам
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up