В області вже 26 родин воїнів-інтернаціоналістів отримали кошти на купівлю житла

В області вже 26 родин воїнів-інтернаціоналістів отримали кошти на купівлю житла

У 2018 році Житомирська область отримала державну субвенцію для 26 осіб, які брали участь у бойових діях на території інших держав.

25 родин воїнів-інтернаціоналістом вже скористалися державною підтримкою та придбали житло. Про це повідомляє прес-служба ОДА.

За повідомленням департаменту праці, соціальної та сімейної політики ОДА, на 2018 рік області затверджено субвенції для придбання житла 26 особам з-поміж осіб з інвалідністю внаслідок війни І-ІІ групи, які брали участь у бойових діях на території інших держав, а також членам сімей загиблих учасників бойових дій на території інших держав на загальну суму 23,8 млн грн. 25 родин воїнів-інтернаціоналістів вже придбали житло на загальну суму 22,3 млн грн.

Департамент праці, соціальної та сімейної ОДА інформує, що за державні кошти передбачена купівля житла 26 родинам воїнів-інтернаціоналістів Житомирщини:

  • 20 родинам з міста Житомира,
  • 3 родинам з міста Бердичева
  •  по 1 родині з Черняхівського, Пулинського і Коростишівського районів.

 

Сьогодні у Житомирі Сьогодні у Житомирі
Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій Газове підприємство обходить заборони АМКУ Газове підприємство обходить заборони АМКУ Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Новини за темою Новини за темою
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up