Кабмін дозволив відновити автобусне сполучення зі столицею за умови 50% кількості місць, але обласна влада проти

Кабмін дозволив відновити автобусне сполучення зі столицею за умови 50% кількості місць, але обласна влада проти

Раніше повідомлялося про послаблення карантинних заходів в Житомирській області. Адже кількість нових хворих на коронавірус, завдяки дотриманню правил карантину, в Житомирській області суттєво не впливає на загальноукраїнський рівень.

Але Київ не потрапив до переліку міст, де можливе послаблення протиепідемічних заходів.

Так, сьогодні, 1 червня, в Україні почався третій етап послаблення карантину. Залізничні, поряд з автомобільними, перевезення вже почали свою роботу, але квитки можна було придбати ще раніше через інтернет. 

Відео дня

Треба сказати, що поки не всі маршрути запущені, це буде відбуватися не відразу. Більше того, МОЗ уже повідомляло про те, що буде адаптивний карантин і, отже, ті чи інші маршрути будуть працювати, виходячи з коронавірусної ситуації в містах.

Але керівництво Житомирської області раніше зазначало, що не розглядає поновлення автобусного сполучення зі столицею. Як зазначив на брифінгу 1 червня голова ОДА Віталій Бунечко, відновлення автобусного сполучення з Києвом зараз не розглядається, адже Київ не увійшов до числа областей, де епідеміологічна ситуація на коронавірус нормалізувалася. До того ж в Києві зараз знову зафіксовано спалах цієї хвороби. Незважаючи на це, перевізники скористалися раніше анонсованим рішенням Кабміну, що автобусне та залізничне перевезення до регіону, в якому не застосовується послаблення протиепідемічних заходів, дозволяється в межах 50% кількості місць для сидіння.

Так, почалися перевезення маршрутками з площі Перемоги в Житомирі до Києва. До того ж, частина маршрутних авто зупиняється за межами міста, в районі залізничного вокзалу в Житомирі, де зараз працює гіпермаркет «Епіцентр».

До речі, відсьогодні в Україні запрацювала автофіксація порушень ПДР. Перші 20 камер встановлені в Києві, ще 30 - в області. Далі камери будуть встановлювати по всій країні. На першому етапі вони будуть фіксувати тільки перевищення швидкості.

В першу ж хвилину роботи система автофіксації порушень знайшла першого щасливчика. Ним виявився Audi Q7, який їхав зі швидкістю 75 км/год. при дозволених 70. Тільки за перші 8 хвилин камери камери зафіксували 262 порушення і виписати штрафів приблизно на 66 000 гривень.

Руслан Мороз

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
12:00 На проспекті Миру в Житомирі в ДТП травмувався мотоцикліст 11:40 У Житомирі відбулася зустріч з письменником і громадським дічем Валерієм Хмелівським 11:20 Вимагання грошей, викрадення людини, крадіжки - за організацію злочинів судитимуть 27-річного житомирянина і його спільників photo_camera 11:00 "Вдячні Італії за організацію Конференції з питань відновлення України – URC 2025", - Володимир Зеленський Від читача 17:02 Онлайн-шахрайство в Житомирі: як молодь усе частіше стає не жертвою, а співучасником. 10:50 Трагедія у Житомирі: з вікна 4 поверху випала 6-річна дівчинка, дитина загинула 10:37 У Бердичеві судитимуть чоловіка, який з особливою жорстокістю вбив цивільну дружину 10:20 Литва профінансує відбудову ліцею №25 10:00 На 27-й сесії Житомирської обласної ради ухвалили низку важливих рішень 09:41 ЗСУ ліквідували 1040 окупантів 09:20 Оперативна інформація станом на 08:00 11.07.2025 щодо російського вторгнення 09:01 11 липня: все про цей день, яке свято, традиції, іменини і погода у Житомирі 17:54 В Україні обговорюють зниження пенсійного віку: подробиці 17:00 Громади Житомирщини представляють свої проєкти на URC2025 у Римі 16:41 Віталій Бунечко: Триває ліквідація наслідків надзвичайної ситуації в селі Березина 16:20 Житомир та Дортмунд підписали угоду про партнерство 16:00 Ввечері 10 липня – оленяча, малинова, сінна та медова повня Місяця 15:41 Зламують акаунт і просять гроші: житомирські поліцейські застерігають від шахраїв у соціальних мережах 15:20 Житомир попрощався із героїчно загиблим Захисником Андрієм Дозоровим 15:00 У Житомирі встановиться класична липнева погода — без опадів і з теплом
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up