У червні розпочнуться роботи з облаштування цементно-бетонного покриття Північної об’їзної Житомира

У червні розпочнуться роботи з облаштування цементно-бетонного покриття Північної об’їзної Житомира

У Житомирській області на дорозі М-06 триває реконструкція Північної об’їзної Житомира. Протяжність дороги – 22,5 км.

Як повідомляє Державне агентство автомобільних доріг України, наразі проводиться облаштування земельного полотна, встановлення водопропускних труб на першій та третій будівельних ділянках, сумарною протяжністю 12,5 км (всього об'єкт поділено на 3 будівельні ділянки). Також розпочато будівництво трьох шляхопроводів над залізницею.

У червні планується розпочати роботи з облаштування цементно-бетонного покриття проїзної частини товщиною 26 см.

В результаті реконструкції дорога буде розширена з двох до чотирьох смуг.

Олександр Кава, радник Голови Державного агентства автомобільних доріг України: "Зараз здійснюється будівництво двох нових смуг у напрямку з Києва на Рівне. Після завершення будівництва нових смуг буде розпочато реконструкцію існуючих двох смуг у зворотному напрямку, а рух транспорту тимчасово буде спрямовано по новозбудованих смугах в обох напрямках".

Контроль за виконанням робіт виконує незалежний інженер технічного нагляду FIDIC.

Проект фінансується Європейським банком реконструкції та розвитку і Європейським інвестиційним банком.
Відкриті торги відповідно до Принципів і правил закупівель ЄБРР виграла компанія Sinohydro Corporation Ltd (КНР)
Контракт укладено 28 листопада 2017 року. 18 червня 2018 року Службою автомобільних доріг у Житомирській області було видано підрядній організації ордер на початок виконання робіт, а вже за два дні головний інженер-резидент видав китайській компанії дозвіл на початок робіт.
Строк виконання робіт: 24 календарні місяці з моменту видачі дозволу на початок робіт.

Сьогодні у Житомирі Сьогодні у Житомирі
Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій Газове підприємство обходить заборони АМКУ Газове підприємство обходить заборони АМКУ Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up