Еко-таксі. Плюси та мінуси

Еко-таксі. Плюси та мінуси

Не так давно у Житомирі з’явилися  еко-таксі. І хоча кількість електрокарів обмежена, все ж вони набули значної популярності в нашому місті. В чому ж полягають їхні переваги, а в чому недоліки?

 До переваг слід віднести:

 1. Коли ми їздимо на такому видові транспорту, ми справді турбуємося про навколишнє середовище. Такі автомобілі використовують електроенергію, замість рідкого палива, тому і наше довкілля буде страждати значно менше.
 2. Для цього транспорту властивий оригінальний дизайн. Його можна легко впізнати серед інших автомобілів.
 3. Всі електрокари нові та комфортні, оскільки вони не так давно завезені в Україну.

А ось такі їхні недоліки:

 1. Вона мають дещо обмежену кількість, тому не завжди можна замовити вільне таксі.
 2. Через недолік їхнього автопарку, завантажений їхній сервіс обслуговування. Диспетчери не завжди вчасно можуть повідомити вам про виїзд авто.
 3. Ці автомобілі працюють на JPC-навігаторах. Тому вони іноді можуть опинитися не в тому місці, де ви планували.

Врахуйте ці пункти, коли в майбутньому будете викликати таксі та зробіть для себе правильні висновки.

 Відгуки людей, які стали клієнтами еко-таксі:

Влад Горохівський:«Машина для любителів природи.  Шкода, що вони не їздять в сусідні міста. Їздити у них саме задоволення,  комфортно та приємно. Сподіваюся, що вони будуть розвиватися і незабаром їх буде більше»..

Інна Прокопенко:«Ідея з еко-таксі непогана, але їх дуже довго чекати. Ввечері їх замовити взагалі не реально. Чекала пів години, потім диспетчер сказала, що немає вільних таксі. Сподобався водій. Він був дуже веселий та привітний, цього явно не вистачає багатьом сучасним шоферам».

   Олег Полонський

Коментарі (3)
 • Serhij Yakimenko

  Дійсно гарна новина. Хотілося б, щоб якомога скоріше усі таксі стали електричними або гібридами. Але вже навіть зараз у місті дихається набагато легше, через те що більшість перейшли на газ. Років п’ять тому на деяких перехрестях доводилося затримувати подих, аби не вчадіти. Дуже радий таким змінам у нашому місті.
 • Ігор

  А чому тарифи такі як і на інших службах?? Я думав буде нижчі бо затрат на паливно-мастильні матеріали відсутні в чому сенс не розумію
 • Volkin Volkin

  Ехал ночью. Спасибо культурному водителю и качеству его работы.  Авто отличное, но человек за рулем для меня важнее. С хамом не поехал бы....
Найчастіше Найчастіше
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up