Спортивне харчування: користь чи шкода. Думка професіоналів (новини компаній)

Спортивне харчування: користь чи шкода. Думка професіоналів (новини компаній)
Спортивне харчування: користь чи шкода.
Дискусії про те, чи корисне спортивне харчування, розпочалися ще відтоді, як воно з’явилося на нашому ринку. Це були запальні суперечки між його прихильниками та категоричними противниками.Сьогодні палкість вщухла. Та зовсім не тому, що сторони дійшли згоди в цьому питанні. Просто вони тепер чітко розділилися на два табори, кожний з яких дотримується своєї точки зору. А між тим,професіонали не радять однозначно ставитися до цього популярного продукту.

Особливості сучасного спортивного харчування

 

За допомогою price.ua можна купити спортивне харчування, попередньо ознайомившись з асортиментом. Відгуки професіоналів, опубліковані на сайті,допоможуть підібрати найкращий варіант. З приводу того, що сучасне спортивне харчування – це мультидисциплінарний підхід, який об’єднує елементи фізіології, фармакології і біохімії для оптимізації фізичного стану людини, ніхто сперечатися не буде. Розбіжності виникають, коли мова йдеться про складові елементи цього продукту. Багато хто вважає, що це – суцільна хімія. Вона шкодить організму і викликає негативні побічні ефекти. Спробуємо розібратися, чи це так насправді.

 

Фахівці із спортивної медицини відзначають, що в останнє десятиріччя розвитку цього напрямку спостерігається відмова від сильнодіючих лікарських речовин. Виробники перейшли до продуктів, які включають добавки природного походження. Крім того, кожний спеціалізований препарат, який випускається на ринок, підлягає жорсткому контролю. Для цього:

• перевіряється офіційна сертифікація в країні та за кордоном;

• проводиться антидопінгова експертиза;

• видається висновок про ефективність дії в порівнянні з аналогічними продуктами.

 

Такі дії не тільки дають можливість оптимізувати фізичну форму, а й зменшують ризики завдання шкоди організму.

 

Кому спортивне харчування йде на користь? Протипоказання для вживання

 

Спортивні продукти здатні вирішувати наступні задачі:

• підвищувати працездатність;

• прискорювати відновлення організму після фізичних навантажень;

• нормалізувати біологічні ритми;

• стабілізувати імунітет;

• регулювати вагу тіла;

• підтримувати обмінні процеси в організмі.

 

Вони розділяються на види, націлені на виконання цих завдань. Це вітамінні комплекси, препарати для набору м’язової маси та спалення зайвого жиру, протеїнові добавки з високим вмістом білка. Як бачимо, нічого шкідливого в них бути не може.

Деякі називають препарати, що містять анаболічні стероїди, спортивним харчуванням. Але це – омана. Вони спрямовані виключно на ріст м’язів і не мають нічого спільного із іншими спортивними добавками.Більш того, стероїди шкідливі для печінки, можуть визвати психічні розлади.

 

Для людей, в яких активний спосіб життя - норма, ці добавки стануть справжньою знахідкою. Але, перш ніж купувати і приймати спеціалізований продукт, фахівці радять визначити, в якому стані знаходиться організм. Це стосується і спортсменів, і звичайної людини. Річ у тому, що деякі препарати протипоказані при наступних захворюваннях:

• гіпертонія, цукровий діабет – геймери, креатини;

• ниркова недостатність, астма – креатини, протеїни.

 

Треба мати чітку ціль – для чого потрібне спортивне харчування саме вам і чого ви від нього очікуєте.

 

 

Що може спортивне харчування

 

При дотриманні дозування та схем харчування за допомогою спеціалізованих препаратів можна досягти багато. Їх використовують для покращення фізичної форми. Вони очищують і відновлюють печінку та допомагають збалансувати вагу тіла.

Ізотонічні напої здатні за короткий термін відновити енергію та поповнити водно-сольовий баланс. Різні імуномодулятори сприяють підтримці всього організму. Вони нормалізують травлення, зміцнюють печінку, покращують мозкову діяльність та сон. Особливо для спортсменів виробники приділяють увагу складу, що запобігає травми м’язів, суглобів.

 

І ще одна порада від фахівців: прислухайтеся до свого організму. При найменшому дискомфорті треба негайно припинити вживання препарату і порадитися щодо доцільності його вживання із спортивними медиками.

 

Враховуючи сказане, можна зробити єдиний висновок: якщо до всього підходити серйозно та вдумливо,від того буде тільки користь. Саме про це кажуть професіонали.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
10:40 Відомі результати обласного етапу всеукраїнського відкритого заходу з авіамодельного спорту в класах повітряних зміїв 10:20 На Звягельщині після розпиття спиртного чоловік вбив приятеля 10:00 Виплата пенсій пенсіонерам-ВПО, які не пройшли ідентифікацію, відновлюється після її проходження 09:39 Втрати росіян зросли на 20 танків і 1030 осіб Від читача 17:06 Розкажи бабусі про очищення судин 09:21 Оперативна інформація станом на 06.00 2 травня 2024 року щодо російського вторгнення 09:00 2 травня: все про цей день, яке свято, що не можна робити і погода у Житомирі 17:49 Тисячі пасок передали військовим на передову 17:26 Рятувальники відкачують воду із підтоплених приватних домоволодінь 17:00 Роботодавці можуть отримати понад 100 тисяч гривень для облаштування робочого місця одному з працівників 16:40 50-річному жителю Андрушівки повідомлено про підозру у вбивстві матері - подробиці справи 16:18 У Житомирі пограбували громадянина США: забрали 40 тисяч гривень 16:01 У Житомирі відбувся чемпіонат області з боротьби самбо 15:40 Мінсоцполітики оголосило фінальний у 2024 році відбір громад на участь у проєкті з формування життєстійкості 15:20 Житомирських десантників нагородив командувач Десантно-штурмових військ бригадний генерал Ігор Скибюк photo_camera 14:50 Біля Зарічан - ДТП з потерпілими, рух ускладнено photo_camera 14:40 За нічну зміну патрульні задокументували 10 фактів керування транспортними засобами з ознаками сп'яніння 14:21 Романівський «VIVAD» став чемпіоном відкритого міського турніру з футболу імені Миколи Сюсюри photo_camera 14:00 Житомирський обласний краєзнавчий музей запрошує на відкриття фотовиставки «Полк Азов — Янголи Маріуполя» 12:41 В Україні з 1 травня набувають чинності важливі зміни до правил дорожнього руху
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up